ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Macro Expert Professional 2.9.9.7 – نرم افزار اجرای دستورات به صورت خودکار

Macro Expert نرم افزاری قدرتمند برای خودکار سازی با استفاده از ماکروها می باشد. این نرم افزار می تواند کار شما را ساده تر کرده و کارآیی و بازدهی شما را افزایش داده و همچنین در صرف هزینه و زمان نیز باعث صرفه جویی شود. با استفاده از آن می توانید کارهای ساده مانند حرکت نشانگر موس، اجرای فشار روی کلید ها، انتخاب منوها، فشار دادن دکمه ها، اجرای نرم افزارها ، نمایش داده پیام ها و خاموش کردن کامپیوتر و یا کارهای پیچیده مانند انتقال اطلاعات بین دو برنامه و تست نرم افزارها را انجام دهید.
امکانات نرم افزار Macro Expert :
– گاهی اوقات مجبورید یک متن را بار ها و بارها تایپ کنید. با استفاده از ابزار خودکار سازی Macro Expert می توانید این مراحل را به یک Macro تبدیل کنید و بگذارید Macro Expert به صورت خودکار آن کار را برای شما انجام دهد.
– این نرم افزار خودکار سازی برای شما مجموعه ای از کارها برای مرور وب را فراهم می کند. با استفاده از آنها می توانید از کارهای تکراری در حین مرور وب مانند وارد کردن اطلاعات مشابه، تست کارآیی سایت ها یا وارد شدن به سایت هایی که بیشتر از آنها بازدید کرده اید ، بی نیاز شوید.
– طراحی ضعیف یک نرم افزار می تواند زمان زیادی از کاربر بگیرد. اما با استفاده از ویرایشگر اسکریپت Macro Expert می توانید این ناسازگاری ها را از بین ببرید.

Macro Expert

– مراقبت از کامپیوتر یا شبکه با استفاده از زمان بندی ماکرو برای اجرا در زمانی خاص . به عنوان مثال می توانید یک ماکرو را برای اجرا در نیمه شب برای حذف فایل های موقت یا Refresh کردن تنظیمات شبکه تنظیم کنید.
– با استفاده از ماکروی صفحه کلید دیگر نیازی به وارد کردن چندین بازه اطلاعات مشابه مانند ایمیل ها و اسامی ندارید. با ساخت Hot Key ها می توانید به راحتی متن های دلخواه خود را در محل مکان نمای موس قرار دهید.
– اجرای چندین نرم افزار به صورت متوالی توسط یک ماکروی منفرد امکان پذیر است.
بررسی دائمی فایل هایی که شما تعیین کرده اید و اجرای ماکروها زمانی که یکی از فایل های تعیین شده ویرایش شوند، حذف شوند و یا ایجاد شوند.

وبسایت سازنده : macro-expert.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید