دانلود Dropbox 182.4.6427 – نرم افزار ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل

Dropbox نرم افزار بسیار حرفه ای و مفید جهت اشتراک گذاری فایلها و اطلاعات مهم و دسترسی سریع به آنهاست که بصورت آنلاین قابل استفاده می باشد. به کمک این نرم افزار قادر هستید تا یک هاست تحت وب برای خود راه اندازی نموده و از 2 گیگابایت فضای رایگان آن استفاده کنید.برای استفاده از این قابلیت کافیست تا وارد سایت برنامه شده و یک اکانت برای خود ثبت نمایید و از 2 گیگابایت فضای رایگان به وحود آمده بهره مند شوید . پس از آن برنامه را بر روی سیستم نصب نمایید.
نرم افزار Dropbox یک پوشه روی سیستم شما ایجاد می نماید و هرزمان که شما محتویات داخل پوشه را تغییر دهید ، تغییراتی مانند اضافه کردن ، تغییر دادن ، یا حذف کردن فایل ها ، این نرم افزار به صورت خودکار ، همه این جابجایی ها و تغییرات را با پوشه ای که در حساب کاربری شما وجود دارد بر روی سرور خود اعمال می کند.
همچنین هر کامپیوتری که وارد حساب کاربری شما شود نیز همان پوشه ای که توسط شما ساخته شده در سرورهای نرم افزار Dropbox را مشاهده مینماید .
توانایی دیگر این نرم افزار معرفی اعضای جدید است که در ازای معرفی هر عضو ۲۵۰مگابایت فضا به شما اضافه خواهد شد. همچنین اگر نیاز به فضای بیشتری دارید میتوانید با پرداخت ماهیانه مبلغ ۱۰دلار ۵۰ گیگابایت فضای کار برای خود خریداری نمایید.

ویژگی های نرم افزار Dropbox :

توانایی پشتیبان گیری آنلاین و اتوماتیک از فایل ها
توانایی دسترسی به اطلاعات در سریعترین زمان
قابلیت قرار دادن هرگونه فایل رئی هاست (صوتی , تصویری , متون و … )
توانایی استفاده از Undelete فایل ها و پوشه ها
وارد نمودن تصاویر از دوربین های دیجیتال , موبایل و مموری کارت های SD
قابلیت هماهنگ سازی ویندوز , مکینتاش و لینوکس
قابلیت درک و همگام سازی فایلهای تغییر داده شده بصورت اتوماتیک
امکان ریکاوری فایلها و فولدرها

دانلود Dropbox :

  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید