دانلود XLN Audio Addictive Drums 2 v2.1.6 – نرم افزار درام

Addictive Drums یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین نرم افزارهای درام در دنیا می باشد که شما می توانید صدای آن را در تعداد بیشماری از آهنگ و آلبوم های موسیقی بشنوید. شما می توانید از بین هزاران بیت موجود در نرم افزار تعدادی را انتخاب کنید و این آهنگ های نواخت درام که توسط حرفه ای های این دستگاه موسیقی اجرا شده است را روی ترک موسیقی خود قرار دهید.

امکانات نرم افزار XLN Audio Addictive Drums v1.5.3 :

– کیفیت بالای نمونه ها: این نرم افزار دارای درام ها و سیمبال های با کیفیت از مارک های معروف دنیا و ضبط شده در استودیوهای حرفه ای با استفاده از میکروفون ها و Preamp ها کاملا حرفه ای و کلاسیک می باشد. شما می توانید صداها را در میکسر داخلی ویرایش کنید و افکت های مختلفی روی آنها قرار دهید.
– تثبیت موقعیت میکروفون: برای بخش های طبل و Snare درام شما می توانید تعادل میکروفون را تنظیم کنید. طبل ، یک میکروفون جلوی صورت و یکی روی طبل دارد. Snare نیز دارای یک میکروفون زیر خود و یکی روی خود دارد.
– تنظیمات نوای Snare: با ضربه روی طبل یا Tom ها ، صدایی وز وز مانند ایجاد می شود. با اضافه کردن مقدار دیگری وز وز روی موسیقی برای داشتن صدای خشن تر یا کاهش آن ، می توانید نوای Snare را کنترل کنید.
– فاصله میکروفون اتاق: میکروفون های اتاف برای ضبط انعکاس طبیعی در استودیوهای ضبط صدا استفاده می شوند. با تنظیم مسافت می توانید تاخیر بین میکروفون را تعیین کنید و میکروفون های واحد روی Kit را ببندید.
– خروجی های متعدد: آیا می خواهید درام را با دستگاه های خود پردازش کنید؟ با استفاده از خروجی های مختلف ، می توانید کنترل بیشتری روی صدای تولید شده داشته باشید. هر کانال در Addictive Drums می تواند به صورت مستقیم در یک کانال در نرم افزار ساخت موسیقی دیگر خود نیز مسیریابی شود. بدین ترتیب شما می توانید از کمپرسور دلخواه خود روی درام دلخواه خود استفاده کنید.

دانلود XLN Audio Addictive Drums :

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

یک دیدگاه برای نوشته “دانلود XLN Audio Addictive Drums 2 v2.1.6 – نرم افزار درام” ارسال شده است

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.