ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید




ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Video Enhancer 1.9.8 – نرم افزار افزایش کیفیت فیلم

Video Enhancer نرم افزاری قدرتمند برای افزایش رزولوشن ویدئو با نهایت کیفیت می باشد تا بدین ترتیب شما ویدئوهای SD خود را تا حدی شبیه به ویدئوهای HD کنید! با استفاده از 200 فیلتر VirtualDub شامل فیلتر حذف نویز، حذف در هم بافتگی پیکسل ها، حذف لرزش دست در ویدئوها، تعمیر میزان نور در ویدئو، اجرای عملیات تصحیح رنگ و غیره و در نهایت با باز فشرده سازی ویدئوی پردازش شده می توان آن را در کدک های مختلف ذخیره کرد.

Video Enhancer

ویژگی های و امکانات نرم افزار Video Enhancer :
– افزایش رزولوشن ویدئوی شما با استفاده از تکنیک فوق العاده افزایش رزولوشن که در آن هر فریم با استفاده از اطلاعات فریم های مجاورش توسعه یافته تا بیشترین مقدار جزئیات برای ویدئوی خروجی ایجاد شود. شایان ذکر است که سایر الگوریتم های تغییر سایز تنها از اطلاعات همان فریم برای افزایش سایز استفاده می کنند. بدین ترتیب شما می توانید هم اکنون ویدئوهای SD خود را به کیفیت HD تبدیل کنید!
– وجود فیلترهای VirtualDub متعدد بالغ بر 220 فیلتر قدرتمند و امکانات ویرایشی ویدئو شامل حذف در هم بافتگی پیکسل ها، حذف نویز، حذف بلوک ها، تصحیح رنگ، حذف لرزش دست در ویدئوها، افزایش تندی و شفافیت رنگ ها، جلوه های ویژه و غیره.
– Video Enhancer روی سیستم های چند پردازنده ای ، دو هسته ای و CPU های قدرتمند بسیار سریعتر اجرا می شود زیرا تمامی فیلترها و کد کننده ها در Thread های مختلف به صورت همزمان اجرا خواهند شد.
– اجرای ویدئوهایی که روی سیستم شما قابلیت پخش شدن را دارند و باز فشرده سازی آنها توسط دیگر کدک های ویدئویی که روی سیستم شما نصب است.

وبسایت سازنده : infognition.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید