دانلود Video Enhancer 1.9.8 – نرم افزار افزایش کیفیت فیلم

Video Enhancer نرم افزاری قدرتمند برای افزایش رزولوشن ویدئو با نهایت کیفیت می باشد تا بدین ترتیب شما ویدئوهای SD خود را تا حدی شبیه به ویدئوهای HD کنید! با استفاده از 200 فیلتر VirtualDub شامل فیلتر حذف نویز، حذف در هم بافتگی پیکسل ها، حذف لرزش دست در ویدئوها، تعمیر میزان نور در ویدئو، اجرای عملیات تصحیح رنگ و غیره و در نهایت با باز فشرده سازی ویدئوی پردازش شده می توان آن را در کدک های مختلف ذخیره کرد.

Video Enhancer

ویژگی های و امکانات نرم افزار Video Enhancer :
– افزایش رزولوشن ویدئوی شما با استفاده از تکنیک فوق العاده افزایش رزولوشن که در آن هر فریم با استفاده از اطلاعات فریم های مجاورش توسعه یافته تا بیشترین مقدار جزئیات برای ویدئوی خروجی ایجاد شود. شایان ذکر است که سایر الگوریتم های تغییر سایز تنها از اطلاعات همان فریم برای افزایش سایز استفاده می کنند. بدین ترتیب شما می توانید هم اکنون ویدئوهای SD خود را به کیفیت HD تبدیل کنید!
– وجود فیلترهای VirtualDub متعدد بالغ بر 220 فیلتر قدرتمند و امکانات ویرایشی ویدئو شامل حذف در هم بافتگی پیکسل ها، حذف نویز، حذف بلوک ها، تصحیح رنگ، حذف لرزش دست در ویدئوها، افزایش تندی و شفافیت رنگ ها، جلوه های ویژه و غیره.
– Video Enhancer روی سیستم های چند پردازنده ای ، دو هسته ای و CPU های قدرتمند بسیار سریعتر اجرا می شود زیرا تمامی فیلترها و کد کننده ها در Thread های مختلف به صورت همزمان اجرا خواهند شد.
– اجرای ویدئوهایی که روی سیستم شما قابلیت پخش شدن را دارند و باز فشرده سازی آنها توسط دیگر کدک های ویدئویی که روی سیستم شما نصب است.

وبسایت سازنده : infognition.com

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید