ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود SmartTweak DefragMyDrives 7.0.22 – نرم افزار دیفرگ و یکپارچه سازی هارد

با استفاده از نرم افزار DefragMyDrives می توانید از هارد درایو خود مراقبت کنید تا سیستم شما به صورت کاملا روان اجرا شود. بالا بودن کارآیی هارد دیسک و پایداری سیستم می تواند به افزایش سرعت کامپیوتر کمک شایانی کند. DefragMyDrives ابزاری مناسب برای مدیریت محتوای دیسک های هاردهای داخلی و خارجی می باشند. این نرم افزار از روش های منحصر به فرد یکپارچه سازی اطلاعات استفاده می کند و تمامی آنها در یک رابط گرافیکی ابتکاری قابل دسترسی می باشند.
نیاز به یکپارچه سازی دیسک ها امروزه به امری بدیهی برای افزایش سرعت سیستم تبدیل شده است، بنابراین ابزارهای یکپارچه سازی اطلاعات می توانند از سیستم شما نگه داری کنند و کارآیی آن را افزایش دهند. فرقی نمی کند که سیستم شما دارای ویندوز XP ، Vista و یا ویندوز 7 باشد، زیرا DefragMyDrives از تمامی آنها پشتیبانی می کند. روش یکپارچه سازی 3 لایه نرم افزار ، راهی سریعتر و هوشمندانه تر برای ایجاد کارآیی بهتر هارد درایوها می باشد.

DefragMyDrives

امکانات نرم افزار DefragMyDrives :
– موتور بسیار هوشمند : سیستم یکپارچه سازی 3 لایه ای DefragMyDrives ، راهی سریعتر و هوشمندتر برای ایجاد کارآیی بهتر هارد درایوها می باشد.
– پشتیبانی کامل از ویندوزها : DefragMyDrives از ویندوزهای XP، Vista و ویندوز 7 و نسخه های 32bit و 64bit آنها کاملا پشتیبانی می کند.
– رابط گرافیکی ساده و کاربر پسند : توسعه رابط کاربری نرم افزار از ویژگی های آن می باشد که توجه ویژه ای به آن شده است. در نتیجه برای استفاده از نرم افزار نیازی به اطلاعات ویژه و مهارت های تخصصی ندارید.
– پشتیبانی تکنیکی با کیفیت : تیم پشتیبانی نرم افزار می تواند به شما در بهینه سازی و افزایش کارآیی کامپیوتر شما کمک کند.

وبسایت سازنده : smarttweak.net

شما هم نظر خود را ارسال کنید