دانلود Diskeeper 2016 19.0.1212.0 – نرم افزار یکپارچه سازی ، بهینه سازی و نگهداری هارد دیسک

Diskeeper نرم افزاری قدرتمند برای یکپارچه سازی سریع اطلاعات هارد دیسک ها می باشد. سرعت آن بیش از 3 برابر نرم افزارهای هم نوع خود بوده و توانایی اجرای بالاترین کارآیی با کمترین منابع سیستم را دارا می باشد. این نرم افزار عملیات یکپارچه سازی هارد دیسک را در پس زمینه و بدون تداخل در کارهای روزانه شما انجام می دهد.

برنامه ریزی هوشمند و داینامیک برای اجرای عملیات یکپارچه سازی از دیگر امکانات آن است. کاربران خانگی و مدیران شبکه می توانند به خوبی از این نرم افزار استفاده کنند و به بالاترین کارآیی کامپیوتر خود دست پیدا کنند. علاوه بر کنترل دستی عملیات ، نرم افزار Diskeeper به صورت خودکار در بازه های زمانی مشخص اقدام به یکپارچه سازی اطلاعات می کند که کار را برای کاربر ساده خواهد کرد. Diskeeper ابزاری برای توسعه و مدیریت شبکه به همراه یکپارچه سازی همزمان فایل های سیستمی مختلف بوده و بدین طریق شما می توانید به بالاترین کارآیی کامپیوتر خود دست پیدا کنید.

ویژگی های نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک Diskeeper :

: – IntelliWrite : تکنولوژی جالبی که اکثر چندپارگی ها را بین برده و به صورت محسوسی سرعت ویندوز را افزایش می دهد. – درصد بسیارکمی از چندپارگی ها که باقی مانده اند نیز توسط یکپارچه سازی خودکار از بین می روند.ترکیب IntelliWrite و یکپارچه سازی خودکار ، بالاترین کارآیی سیستم را برای شما فراهم می کند. – جلوگیری از چند پارگی با استفاده از IntelliWrite و روش های قدرتمند یکپارچه سازی. امکانات نرم افزار Diskeeper : – تکنولوژی حرفه ای و قدرتمند InvisiTasking. – تکنولوژی قدرتمند I-FAAST ™ 2.0. – یکپارچه سازی هوشمند. – استفاده حداقل از منابع سیستم. – بهره گیری از فضای خالی دیسک سخت برای افزایش کارآیی. – یکپارچه سازی درایوها با وجود حتی 1% فضای خالی. – یکپارچه سازی فایل های بسیار تکه تکه شده و چندپاره.

– پشتیبانی از ویندوزهای 64bit. – یکپارچه سازی فایل های سیستمی Boot. – یکپارچه سازی خودکار و آنلاین دایرکتوری ها. – یکپارچه سازی قدرتمند و همزمان تمامی درایوها. – نگه داری تاریخچه گزارش ها. – مدیریت قدرتمند روی Notebook ها. – کنترل گرافیکی جالب در حین اجرای عملیات. – پشتیبانی از MOM / SCOM. – پشتیبانی از نسخه های ویندوز سرور. – پشتیبانی از شبکه های IPv6.

دانلود Diskeeper :

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.