ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Diskeeper 2016 19.0.1212.0 – نرم افزار یکپارچه سازی ، بهینه سازی و نگهداری هارد دیسک

Diskeeper نرم افزاری قدرتمند برای یکپارچه سازی سریع اطلاعات هارد دیسک ها می باشد. سرعت آن بیش از 3 برابر نرم افزارهای هم نوع خود بوده و توانایی اجرای بالاترین کارآیی با کمترین منابع سیستم را دارا می باشد. این نرم افزار عملیات یکپارچه سازی هارد دیسک را در پس زمینه و بدون تداخل در کارهای روزانه شما انجام می دهد.

برنامه ریزی هوشمند و داینامیک برای اجرای عملیات یکپارچه سازی از دیگر امکانات آن است. کاربران خانگی و مدیران شبکه می توانند به خوبی از این نرم افزار استفاده کنند و به بالاترین کارآیی کامپیوتر خود دست پیدا کنند. علاوه بر کنترل دستی عملیات ، نرم افزار Diskeeper به صورت خودکار در بازه های زمانی مشخص اقدام به یکپارچه سازی اطلاعات می کند که کار را برای کاربر ساده خواهد کرد. Diskeeper ابزاری برای توسعه و مدیریت شبکه به همراه یکپارچه سازی همزمان فایل های سیستمی مختلف بوده و بدین طریق شما می توانید به بالاترین کارآیی کامپیوتر خود دست پیدا کنید.

ویژگی های نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک Diskeeper :

: – IntelliWrite : تکنولوژی جالبی که اکثر چندپارگی ها را بین برده و به صورت محسوسی سرعت ویندوز را افزایش می دهد. – درصد بسیارکمی از چندپارگی ها که باقی مانده اند نیز توسط یکپارچه سازی خودکار از بین می روند.ترکیب IntelliWrite و یکپارچه سازی خودکار ، بالاترین کارآیی سیستم را برای شما فراهم می کند. – جلوگیری از چند پارگی با استفاده از IntelliWrite و روش های قدرتمند یکپارچه سازی. امکانات نرم افزار Diskeeper : – تکنولوژی حرفه ای و قدرتمند InvisiTasking. – تکنولوژی قدرتمند I-FAAST ™ 2.0. – یکپارچه سازی هوشمند. – استفاده حداقل از منابع سیستم. – بهره گیری از فضای خالی دیسک سخت برای افزایش کارآیی. – یکپارچه سازی درایوها با وجود حتی 1% فضای خالی. – یکپارچه سازی فایل های بسیار تکه تکه شده و چندپاره.

– پشتیبانی از ویندوزهای 64bit. – یکپارچه سازی فایل های سیستمی Boot. – یکپارچه سازی خودکار و آنلاین دایرکتوری ها. – یکپارچه سازی قدرتمند و همزمان تمامی درایوها. – نگه داری تاریخچه گزارش ها. – مدیریت قدرتمند روی Notebook ها. – کنترل گرافیکی جالب در حین اجرای عملیات. – پشتیبانی از MOM / SCOM. – پشتیبانی از نسخه های ویندوز سرور. – پشتیبانی از شبکه های IPv6.

دانلود Diskeeper :


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید