دانلود OnOne PhotoTune 3.0.7 – نرم افزار تصحیح و بهینه سازی رنگ در عکس های دیجیتالی

شما با استفاده از نرم افزار OnOne PhotoTune می توانید تنها در چند مرحله ساده اقدام به تصحیح کیفیت و تندی رنگ کرده و کیفیت عکس را به صورت چشمگیری افزایش دهید. یکی از فواید OnOne PhotoTune این است که برای استفاده از آن دیگر نیازی به مهارت در زمینه های Levels و Curves در فتوشاپ نخواهید داشت. تصحیح دقیق رنگ پوست برای عکس های پرتره توسط ابزار Skintunes در این نرم افزار ممکن خواهد بود. اگر شما بخواهید می توانید 2 عکس اولیه و نهایی را در کنار یکدیگر قرار داده و با هم مقایسه کنید و بهترین رنگ و تنظیمات را بدین وسیله انتخاب کنید. علاوه بر تمامی این امکانات OnOne PhotoTune قابلیت منحصر به فردی در افزایش کیفیت عکس و تندی رنگ آن دارد. اگر شما یک عکاس هستید می توانید رنگ پوست را در تصاویر خود با کلیک بر روی بخش های مختلف آن بهینه سازی کنید. با استفاده از این روش مطمئن خواهید بود که به بهترین کیفیت ممکن دست خواهید یافت. کاربران حرفه ای می توانند به تمامی کنترل های رنگ ، تندی رنگ و درجه تيرگى و سايه دار بودن رنگ دسترسی داشته باشند و در آنها تغییراتی اعمال کنند. شما بهترین کیفیت در کوتاه ترین روش ممکن را با استفاده از OnOne PhotoTune در اختیار خواهید داشت.

ایجاد بهترین رنگ برای تصویر دیگر آنقدر که فکر می کنید سخت نخواهد بود. با داشتن 2 عکس اولیه و نهایی در کنار هم می توانید مناسب ترین تنظیمات رنگ را انتخاب کنید و بهترین کیفیت عکس را در اختیار داشته باشید. به جرات می توان گفت بالاترین کیفیت عکس های پرتره را با استفاده OnOne PhotoTune بدست خواهید آورد. قابلیت استفاده به عنوان یک نرم افزار مجزا و همچنین کارکرد به عنوان یک پلاگین برای فتوشاپ ، باعث محبوبیت این نرم افزار در بین کاربران شده است.

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.