ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Recovery Toolbox for PDF v1.2.11.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات از فایل های PDF معیوب

Recovery Toolbox for PDF نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات ار فایل های PDF معیوب می باشد. PDF فرمت استانداردی برای اسناد الکترونیک قابل حمل است. نرم افزار Recovery Toolbox for PDF دارای موتور بازیابی بسیار قدرتمندی است که به کاربر امکان بازیابی تمامی اطلاعات از روی فایل های معیوب PDF را می دهد. این اطلاعات ممکن است با استفاده از نرم افزارهای دیگر غیر قابل بازگشت به نظر بیایند.
رابط گرافیکی نرم افزار بسیار کاربر پسند میباشد و به کمترین دستکاری توسط کاربر نیاز دارد ، تا کاربران مبتدی و متوسط نیز بتوانند به خوبی از آن استفاده کنند. Recovery Toolbox for PDF به هیچ وجه فایل اصلی را ویرایش نکرده و تغییر نمی دهد. فقط اطلاعات فایل PDF منبع را خوانده و آنالیز می کند.
شما با استفاده از Recovery Toolbox for PDF می توانید موارد زیر را بازیابی کنید :
– محتوای فایل های PDF مانند متن ، گرافیک ، ابر لینک ها و فرم های استفاده شده در آن.
– فونت و دیگر اطلاعات معمولا در اسناد PDF ذخیره می شود تا به صورت صحیح رندر شوند. این نرم افزار می تواند آنها را نیز بر اساس نوع عیب فایل و اندازه آن ، بازیابی کند.
– پارامترهای فایل PDF : فایل های PDF شامل اطلاعاتی درباره نسخه خود و سایز صفحه نیز می باشند. اگر بازیابی پارامترهای صفحه غیر ممکن باشد، شما می توانید پارامترهایی مانند سایز صفحه و جهت گیری را به آن اضافه کنید.
– ساختار فایل PDF: اسناد PDF شامل جداولی برای لینک های ورودی می باشند که ساختار اسناد را تشکیل می دهند. اگر این جداول صدمه دیده باشند ، ممکن است سند ناخوانا به پایان برسد. Recovery Toolbox for PDF می تواند این اطلاعات و لینک ها را نیز بازیابی کند.

امکانات دیگر Recovery Toolbox for PDF :
– انتخاب فایل های صدمه دیده و معیوب.
– تغییر تنظیمات نرم افزار.
– آنالیز و بررسی پارامترهای سند ، ساختار و محتوای آن.
– انتخاب یک فایل خروجی.
– انتخاب فرمت فایل خروجی.
– بازیابی اطلاعات و ذخیره سند.
– مشاهده گزارش راجع به بازیابی فایل های PDF.یک دیدگاه برای نوشته “دانلود Recovery Toolbox for PDF v1.2.11.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات از فایل های PDF معیوب” ارسال شده است

شما هم نظر خود را ارسال کنید