ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

Lonking Software Picture Resize Genius v2.9.9.50 ابزاری حرفه برای resize نمودن عکس ها

شاید این موضوع برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که قصد تغییر اندازه یک عکس را دارید. به عنوان مثال یک عکس با اندازه بزرگ با وضوح بالا را می خواهید در یک صفحه وب قرار دهید، اگر عکس را در وب سایت خود قرار دهید به مقدار زیادی از سرعت بارگذاری صفحه کاسته می شود. برای تغییر اندازه عکس ها می توان از نرم افزارهای مختلفی استفاده نمود. یکی از معایب این کار کاهش کیفیت تصویر نسبت به تصویر اصلی می باشد زیرا تغییر اندهزه عکس در کیفیت آن نیز تاثیر دارد. نرم افزارهای مختلفی که به کمک آن ها می توان اقدام به ویرایش تصاویر نمود همگی دارای ابزاری برای تغییر اندازه می باشند که آنها نیز دارای این عیب هستند.

برای رفع چنین مشکلاتی در تغییر اندازه تصاویر برنامه های مختلفی ساخته شده است که به کمک آن ها می توان بدون کاهش کیفیت تصاویر اقدام به تغییر اندهزه فایل های تصویر نمود.

در این مطلب شما را با یکی از این نرم افزارها آشنا می سازیم.

Picture Resize Genius نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن می توان اقدام به تغییر اندازه تصاویر نمود و از کاهش کیفیت تصاویر جلوگیری نمود. همچنین در این نرم افزار می توان امکانات دیگری را یافت که به کمک آن می توان نیازهای دیگری را بر طرف نمود. به عنوان مثال شما در این برنامه ابزاری را اختیار دارید که به کمک آن می توانید اقدام به watermark نمودن تصاویر نمایید. به کمک این ویژگی می توانید نوشته خاصی را بر روی عکس ها به صورت محو قرار دهید. از این کار می توانید برای حفظ حقوق یک عکس و به اصطلاح Copy right آن استفاده نمایید. به کمک این ویژگی می توانید تا تعداد زیادی از تصاویر را به صورت همزمان watermark نمایید .

این نرم افزار از فرمت های مختلف تصویری همانند GIF, JPG, TIFF, PNG, BMP, MIFF و TGA پشتیبانی می کند .
 شما هم نظر خود را ارسال کنید