ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

BinarySense HDD Temperature v.4.0.24 ابزاری قدرتمند برای کنترل دمای هارد دیسک

هر روزه شما بعد از اتمام کار با سیستم خود اقدام به خاموش نمودن آن می نمایید با تصور اینکه اطلاعات و تنظیمات انجام شده بر روی سیستم پس از خاموش شدن به صورت خودکار ذخیره سازی می شود و اطلاعات شما نیز به صورت امن در سیستم ذخیره سازی و نگهداری می شود ، اما ممکن است یک روز که اقدام به روشن نمودن سیستم خود نمایید با پیغام های خطایی که در آن ها به خرابی هارد دیسک اشاره می شود مواجه شوید و در این هنگام خواهید فهمید که اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک خود را به علت ایجاد اختلال و مشکل بر روی هارد از دست داده اید. یکی از عللی که همیشه سلامت هارد دیسک را تهدید می کند دمای زیاد برای هارد دیسک می باشد. مشکلات خنک کننده های کامپیوتری جدید نیستند و همیشه گرمای زیاد و در بعضی مواقع غیر قابل کنترل موجب بروز مشکلات و خرابی بر روی قطعات سخت افزاری می شوند.

در این مطلب برای حفظ سلامت هارد شما از دمای زیادی نرم افزاری را معرفی می کنیم.

 

HDD Temperature نام یک نرم افزار کاربردی بسیار مناسب برای کنترل دمای هارد می باشد که به وسیله این برنامه کاربر قادر است تا میزان دمایی که بر روی هارد دیسک است رو مشاهده و کنترل نماید. بدین صورت در صورت مشاهده دمای اضافی که خود برنامه آن را به کاربر نشان می دهد ، کاربر می تواند تصمیمات را به منظور جلوگیری از بروز مشکل اتخاذ کند. همچنین این نرم افزار از ابزارهای کمک مدیریتی دیگری نیز به منظور نگهداری و نظارت بر عملکرد هارد دیسک برخوردار می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت BinarySense Software می باشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار:

– ابزار کنترل و نظارت بر دمای هارد دیسک

– دارای interface جدید کاربری

– ارائه گزارش به همراه ذکر جزئیات از عملکرد هارد به کاربر

– پشتیبانی از انواع مدل های هارد دیسک ( IDE, Serial ATA, SCSI, و USB )

– دارای ابزارکنترل سلامت هارد دیسک

– نمایش اطلاعات و جزئیات فنی هارد

 و …

 شما هم نظر خود را ارسال کنید