دانلود Corel WordPerfect Office Professional 2021 v21.0.0.184 – مجموعه آفیس و نرم افزارهای اداری

Corel WordPerfect Office نرم افزاری کامل برای پردازش لغات، ساخت صفحات گسترده، Presentation و ایمیل می باشد. میلیون ها نفر در سراسر دنیا این نرم افزار را نسبت به Microsoft Office ترجیح داده اند. این نسخه از نرم افزار دارای کارآیی بالاتر و یکپارچگی بهتر با سرویس های اینترنتی، پشتیبانی از نرم افزار Microsoft Office SharePoint، تعداد بیشتر ابزار کار با PDF و سازگاری بهتر با Microsoft Office می باشد.

ویژگی های نرم افزار Corel WordPerfect Office :

یکپارچگی با سرویس های اینترنتی : جمع آوری خودکار اطلاعات از وب در زمان باز کردن اسناد انجام می شود. برای مثال می توانید یک گزارش از قیمت به روز شده اجناس تهیه کنید، یک بروشور اطلاعات املاک و ساختمان را در لیست MLS قرار دهید و یا گزارش روزانه هوا را منتشر کنید.
یکپارچگی Mozilla Thunderbird با WordPerfect Office.
Nuance PaperPort 12 SE : اسکن، دسته بندی، جستجو و به اشتراک گذاری اسناد و عکس ها با سرعت زیاد و به صورت ساده از ویژگی های این بخش است.
ابزار کار با PDF : تبدیل اسناد، صفحات گسترده و Presentation ها به فایل PDF از امکانات مهم نرم افزار به شمار می رود.
به روز رسانی از نسخه قدیمی به WordPerfect Office X9 بدون مشکل و در کمترین زمان نصب.
پشتیبانی از Microsoft SharePoint : این قابلیت با ساده کردن فعالیت های تجاری روزانه شما می تواند کارآیی شما را افزایش دهد. سرور SharePoint راهی برای تعامل مردم با محتوا، مراحل و اطلاعات تجاری می باشد
فضای کاری قابل دستکاری : WordPerfect Office X9 دارای تنظیمات فراوانی برای دستکاری ظاهر نرم افزار می باشد تا بنا به سلیقه خودتان نرم افزار را ویرایش کنید.
PerfectExpert : با استفاده از این راهنمایی مرحله به مرحله که دارای قالب های آماده پروژه و توصیه های مهمی است می توانید خیلی سریع شروع به کار کنید.
سازگاری با Microsoft Office : پشتیبانی از باز کردن، ویرایش و ذخیره اسناد Microsoft Word، Microsoft Excel و Microsoft PowerPoint و جدیدترین فرمت ها شامل .docx, .xlsx, .pptx
پشتیبانی از بیش از ۶۰ فرمت فایل مختلف
باز کردن و ویرایش فایل های ODF که ISO-standard برای ذخیره سازی و آرشیو کردن اسناد می باشد
پیش نمایش ویندوز اکسپلورر و Microsoft Outlook
پشتیبانی از چند مانیتور برای مدیریت بهتر فایل ها
و…

تغییرات نسخه جدید :
قابلیت ایجاد فرم PDF
بهبود در انتشار کتاب های الکترونیکی
مدیریت Macro
رایت ایمن Roxio
قابلیت ادغام پیشرفته ایمیل ها
بهبود در خروجی HTML نرم افزار
منوی جدید Keystroke برای دسترسی سریع و آسان به تنظیمات و دستورات
و…

دانلود Corel WordPerfect Office :

  • پسورد:www.p30world.com

2 دیدگاه برای نوشته “دانلود Corel WordPerfect Office Professional 2021 v21.0.0.184 – مجموعه آفیس و نرم افزارهای اداری” ارسال شده است

شما هم نظر خود را ارسال کنید