ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید




ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

Xilisoft Multiple Desktops v1.0.1.0630 – ایجاد دسکتاپ چندگانه و زیبا

شاید شما نیز در دسته افرادی باشید که همیشه محیط دسکتاپ بسیار شلوغی دارید و در هنگام کار با سیستم اقدام به اجرای چندین و چند نرم افزار و برنامه جانبی مختلف می کنید و پنجره مربوط به برنامه ها بر روی یکدیگر قرار می گیرند. در بسیاری از موارد نیز برای انجام یک کار ممکن است به چند نرم افزار مرتبط به کارتان نیاز داشته باشید و در عین حال برای انجام کاری دیگر اقدام به اجرای همزمان 2-3 نرم افزار دیگر مرتبط با کار دوم خود کنید. اجرای این تعداد نرم افزار موجب شلوغی دسکتاپ شده و علاوه بر مشکلاتی که ممکن است در زمینه کاری به علت این شلوغی پدیدار شود از لحاظ روانی نیز ذهن شما درگیری بیشتری پیدا کرده و زودتر خسته می شوید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که محیط دسکتاپ خود را گسترش دهید؟ آیا تمایل دارید که تا بیشترین فضای گرافیکی را برای دسکتاپ خود محیا کنید تا دیگر بدین شکل پنجره ها بر روی یکدیگر قرار نگیرد و این گونه شلوغی ها برایتان رخ ندهد ؟ یا اصلا می خواهید برای هر کار یک دسکتاپ مجزا داشته باشید ؟

در این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که این توانایی را به شما می دهد.

 

Multiple Desktops نام نرم افزاری قدرتمند می باشد که به شما توانایی ایجاد دسکتاپ چندکانه را می دهد. کاربرانی که در محیط لینوکس فعالیت می کنند با این وضعیت نا آشنا نیستند. در محیط سیستم عامل لینوکس و توزیع های مختلف آن معمولا کاربران دارای 4 دسکتاپ کاری به صورت پیشفرض می باشند که در سیستم عامل ویندوز این چنین نیست ! شما با نصب این نرم افزار می توانید چندین دسکتاپ برای خود ایجاد کنید و تنها با یک کلیک موس خود و یا استفاده از کلید های میانبر اقدام به جابجایی در میان دسکتاپ ها نمایید. بدین شکل می توانید در هر دسکتاپ خود با توجه به کار مروبطه نرم افزارهای مرتبط را اجرا نمایید و برای اجرای دسته دیگری از نرم افزارهای مرتبط با دیگر امور از دسکتاپ های دیگر خود استفاده کنید. این نرم افزار محصولی از شرکت Xilisoft Software می باشد.

 

برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارتند از :

– قابلیت ایجاد چند دسکتاپ مجازی مشابه دسکتاپ اصلی با حفظ استایل و آیکن های دسکتاپ اصلی

– قابلیت سوئیچ نمودن سریع میان دسکتاپ ها با کلیک موس و یا کلید های میانبر

 



شما هم نظر خود را ارسال کنید