ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود بازی Tap Titans v2.1.8 اندروید

جهان تایتان ها توسط بدی تیره و تار گشته است و اکنون زمان آن رسیده است که شما به عنوان یک قهرمان در میان تایتان برخزید و در برابر این ظلم و تاریکی مبارزه کنید تا بتوانید بار دیگر صلح و آسایش را به جهان تایتان ها برگردانید. اما چگونه میخواهید این کار را انجام دهید؟ در بازی Tap Titans شما در نقش یک قهرمان از دنیای تایتان ها هستید که برای پس گرفتن دنیای تایتان ها از دست ظلم و نیروی تاریکی برخواسته است. روش مبارزه با دشمن خود بسیار ساده است، فقط با یک بار لمس صفحه می توانید حمله کنید یا سکه جمع کنید و یا دوستان خود را برای کمک خبر کنید!

نیروهای قوی و ویژه ای برای قهرمان اصلی بازی طراحی شده است که برای استفاده از آن ها ابتدا باید امتیاز و سکه خود را به میزان تعیین شده برسانید سپس با یک لمس می توانید این نیروهای قدرتمند را فعال کنید. محیط ها و شخصیت های مختلفی دربازی طراحی شده است که بر جذابیت بازی افزوده و داستان بازی را کامل می کند.

ویژگی ها:
– دارای بیش از 30 شخصیت قهرمانانه برای کمک به شما در زمان های سخت
– مبارزه با 60 هیولا سر سخت با ویژگی های منحصر به فرد و نقاظ ضعف مختلف
– دارای 10 محیط جذاب و مختلف  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید