ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود بازی European Ship Simulator (PC) بازی شبیه سازی کشتی رانی

European Ship Simulator نام یک بازی جدید در رابطه با شبیه سازی کشتی های اروپایی است که توسط شرکت بازی سازی Excalibur مورد طراحی و توسعه قرار گرفته و در نهایت در فوریه 2015 با همکاری Merge Games در شبکه استیم منتشر شد. در این بازی شما به عنوان یک کاپیتان کشتی ایفای نقش میکنید، چیزی که در مقایسه با نسخه های قبلی این بازی متفاوت تر شده است گرافیک پویا و اضافه شدن چند ویژگی جدید به بازی است.
در این بازی شما به مناطق مختلفی از اروپا سفر میکنید که در طول آن ماموریت های مختلفی را به پایان میرسانید که سفرهای شما دوور، روستوک و خلیج جبل الطارق را در برمیگیرد. کشتی های بزرگ و کوچک مختلفی در این بازی وجود دارد که از نظر هندلینگ و قدرت متفاوت هستند که هر کدام از سیستم کنترل خاصی بهره میبرند علاوه بر این فیزیک واقع گرایانه آب کار کنترل کشتی را واقعی تر شبیه سازی میکند.
بازی European Ship Simulator دارای 8 کشتی مختلف با شبیه سازی واقعی است که به کمک آن ها باید 6 منطقه مختلف را کشف کنید همچنین شرایط آب و هوایی شامل باران، آفتاب و برف و فیزیک واقع گرایانه آب از ویژگی های این بازی است. این بازی به طور کلی دارای 20 ماموریت مختلف است که برخی از آن ها می توانند 40 الی 60 به طول بینجامند.


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید