ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود بازی Emergency 5-CODEX – بازی اورژانس و امداد و نجات

نهایتا پس از 8 سال و ارائه نسخه 4 این بازی ، حالا طرفداران این بازی می توانند نسخه 5 Emergency  را بازی کنند و از این بازی شبیه سازی و استراتژی لذت ببرند.ماموریت شما نجات جان انسان ها در نقشه های مختلف می باشد که باید در اسرع وقت و به بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.شما باید همه چیز را مدیریت کنید ، پلیس گروه امداد و نجات و… باید در یک کار گروهی به بهترین وجه عملیات را به پایان برسانند.

شما با استفاده از امتیازاتی که پس از گذراندن هر مرحله دریافت می کنید باید تجهیزات و ماشین های خود را بروز کرده و ارتقا دهید.تجهیزات به گونه ای باید مدیریت شوند که در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.این بازی در شهرهای بزرگی مانند مونیخ انجام می شود و از گرافیک بسیار عالی برخوردار می باشد.وجود بیش از 50 عملیات بزرگ و خطرناک که گاها بسیار پیچیده می شود و نیاز است که شما با هوش و ذکاوت خود استراتژی های مناسب را در نظر بگیرید  ، به هیجان این بازی افزوده است.

چالش های موجود در بازی به شما امکان میدهد تا بتوانید هیجان بیش از پیش را تجربه کرده و از بازی کردن Emergency 5 لذت ببرید.آتشنشان ها ، آمبولانس ، نیروهای امدادی همگی در کنترل شما می باشند و شما مدیریت گروه امداد نجات هستید.


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید