ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود WRC Powerslide – بازی مسابقات رالی اتومبیل رانی

WRC Powerslide یک تجمع بی نظیر مسابقه ایست که همگان می توانند در آن شرکت کنند.حتی کسانیکه با مسابقه آشنایی ندارند می توانند در آن شرکت کرده و از آن لذت ببرند. شما در این بازی باید با همه چیز مسابقه دهید و دیگر اتومبیل ها تنها یکی از رقبای شما در بازی هستند زیرا مواردی همچون آب و هوا ، رانش زمین ، جاده های پیچ در پیچ و… رقبایی سرسخت تر از ماشین های دیگر هستند.

سرعت بالا و گرافیک بی نظیر با گیم پلی خوبی که طراحان این بازی در نظر گرفته اند ترکیبی بی نظیر از یک بازی مسابقه ای و اتومبیل رانی رالی  برای پلتفرم ویندوز را ایجاد می کنند که هر گیمری را ساعتها پای این بازی خواهد نشاند.وجود بیش از 12 مدل ماشین مختلف برای رقابت و 14 مسیر هیجان انگیز و کاملا متفاوت مواردی نیست که گیمر حرفه ای از کنار آن به راحتی رد شود.

قابلیت بازی چند نفره از ویژگی های دیگر این بازی علاوه بر موارد فوق می باشد که لذت و هیجان بازی را دو چندان می کند . ویژگی های گفته در بازی های مشابه کم و بیش پیدا می شوند ولی یکی از موارد اختصاصی این بازی نحوه فیلمبرداری و نمایش مسابقه می باشد که حتی فرد دیگری را نیز می تواند پای مشاهده این بازی کشانده و همانند یک مسابقه زنده ، هیجان رابه دیگران نیز منتقل کند.

آب و هوا و راههای مختلفی که در بازی طراحی شده است به هیجان بازی می افزاید ، باد و باران ، برف و کولاک و… مواردی است که شما باید با وجود آنها رانندگی کنید ، اگر یک لحظه غفلت کنید به دره سقوط خواهید کرد یا به کوهها برخورد می کنید پس باید با تمام دقت رانندگی کنید.همینک WRC Powerslide را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید