دانلود WRC Powerslide – بازی مسابقات رالی اتومبیل رانی

WRC Powerslide یک تجمع بی نظیر مسابقه ایست که همگان می توانند در آن شرکت کنند.حتی کسانیکه با مسابقه آشنایی ندارند می توانند در آن شرکت کرده و از آن لذت ببرند. شما در این بازی باید با همه چیز مسابقه دهید و دیگر اتومبیل ها تنها یکی از رقبای شما در بازی هستند زیرا مواردی همچون آب و هوا ، رانش زمین ، جاده های پیچ در پیچ و… رقبایی سرسخت تر از ماشین های دیگر هستند.

سرعت بالا و گرافیک بی نظیر با گیم پلی خوبی که طراحان این بازی در نظر گرفته اند ترکیبی بی نظیر از یک بازی مسابقه ای و اتومبیل رانی رالی  برای پلتفرم ویندوز را ایجاد می کنند که هر گیمری را ساعتها پای این بازی خواهد نشاند.وجود بیش از 12 مدل ماشین مختلف برای رقابت و 14 مسیر هیجان انگیز و کاملا متفاوت مواردی نیست که گیمر حرفه ای از کنار آن به راحتی رد شود.

قابلیت بازی چند نفره از ویژگی های دیگر این بازی علاوه بر موارد فوق می باشد که لذت و هیجان بازی را دو چندان می کند . ویژگی های گفته در بازی های مشابه کم و بیش پیدا می شوند ولی یکی از موارد اختصاصی این بازی نحوه فیلمبرداری و نمایش مسابقه می باشد که حتی فرد دیگری را نیز می تواند پای مشاهده این بازی کشانده و همانند یک مسابقه زنده ، هیجان رابه دیگران نیز منتقل کند.

آب و هوا و راههای مختلفی که در بازی طراحی شده است به هیجان بازی می افزاید ، باد و باران ، برف و کولاک و… مواردی است که شما باید با وجود آنها رانندگی کنید ، اگر یک لحظه غفلت کنید به دره سقوط خواهید کرد یا به کوهها برخورد می کنید پس باید با تمام دقت رانندگی کنید.همینک WRC Powerslide را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.