راهنمای دانلود از پی سی ورلد

راهنمای دانلود از سایت پی سی ورلد

این راهنمای دانلود شامل لیست سوالات متداولی است که توسط کاربران مطرح میگردد . چنانچه سوال جدیدی داشتید از طریق فرم تماس مطرح نمایید

 

برای دانلود فایل ها از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

برای دانلود فایل ها از پی سی ورلد بهتر است از یک دانلود منیجر استفاده کنید ، پیشنهاد ما به شما استفاده از دانلود منیجیر IDM است ، این برنامه با مدیریت سرعت دانلود و همچنین دقت بالا میتواند فایل مورد نظر شما را به صورت کامل و سالم دانلود کند . در صورتی که روی ویندوز خود نرم افزار مدیریت دانلود ندارید میتوانید از امکانات مرورگر استفاه کنید و یک دانلود منیجر دانلود کنید .

 

رمز فایل های قرار داده شده در سایت چیست ؟

پسورد تمامی فایل های قابل دانلود www.p30world.com می باشد. تمامی حروف را باید به صورت کوچک تایپ کنید

 

پسورد را به صورت www.p30world.com وارد می کنم ولی با پیغام خطا روبرو میشوم، دلیلش چیست؟

در این صورت چند مشکل می تواند وجود داشته باشد.

1-ممکن است در هنگام وارد کردن پسورد Caps Lock کیبوردتان فعال باشد (یعنی صفحه کلید شما در حالت حروف بزرگ باشد)که در این حالت کلمات با حروف بزرگ وارد می شود، در صورتی که باید تمامی حروف www.p30world.com به صورت کوچک تایپ شود.

2-ممکن است در هنگام وارد کردن عبارت www.p30world.comصفحه کلید شما در حالت “فارسی/Fa” باشد که در این وضعیت هم پسورد پذیرفته نمی شود و با پیغام خطا مواجه میشوید، در هنگام تایپ پسورد مطمئن باشید که کیبورد شما در وضعیت “انگلیسی/En” قرار درد.

3-ممکن است شما به جای تایپ مستقیم پسورد آن را Copy و Paste کرده باشید، که در این صورت نیز ممکن است پسورد به صورت صحیح وارد نشده باشد، توصیه میکنیم پسورد را تایپ نمایید.

4-اگر تمامی موارد بالا به درستی رعایت شده باشد و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید احتمالا به این دلیل است که فایل مورد نظر شما به صورت “سالم، کامل و صحیح” دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می شوید. برای اینکه فایل را به صورت سالم و صحیح دانلود کنید باید از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید احتمال خرابی فایل هایی که به وسیله ی نرم افزارهای مدیریت دانلود دریافت میشوند به حداقل میرسد، در صورتی که فایل را با استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود دریافت کرده اید باید آن فایل را مجدد دانلود نمایید.

 

در قسمت دانلود چند لینک به صورت دانلود بخش اول، دوم و … نوشته شده است، دلیل چیست؟ کدام را باید دانلود کنم؟

برای آسانتر شدن دانلود و کاهش احتمال خرابی فایل های با حجم بالا ، ما فایل های سنگین را به چند بخش کوچکتر تقسیم می کنیم ، به عنوان مثال یک فایل با حجم 7 گیگابایتی را ما به صورت بخش های 500 مگابابتی قرار میدهیم، در این حالت شما باید تمام بخش ها را دانلود کرده و در کنار هم قرار دهید و سپس اقدام به Extract کردن فایل ها نمایید تا در نهایت فایل 7 گیگاباتی در کامپیوتر شما تشکیل شود. برای اکسترکت کردن همه فایل ها را انتخاب ، سپس راست کلیک و سپس گزینه اکسترکت را انتخاب کنید . در صورت بروز خطا ، فایل ها را در دسکتاپ قرار دهید و عملیات اکسترکت را انجام دهید .

 

چرا بعضی از فایل هایی که از سایت شما دانلود میکنیم توسط آنتی ویروس به عنوان ویروس شناسایی میکند ، آیا واقعا ویروس است؟

خیر ، نرم افزارهای غیر رایگان موجود در سایت P30World برای استفاده ی کامل و نامحدود به همراه کرک یا پچ عرضه میشود ، این قبیل فایل ها (کرک، پچ) که همراه نرم افزار اصلی دانلود میشود به دلیل ماهیت در عملکردشان به عنوان ویروس شناسایی می شود، برای استفاده از کرک یا پچ نرم افزار باید برای چند دقیقه آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید و بعد از استفاده از کرک یا پچ مجدد میتوانید آنتی ویروس خود را فعال نمایید .

 

بر روی لینک دانلود کلیک می کنیم ولی فایل دانلود نمی شود؟

1- در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور ممکن است شروع دانلود فایل با تاخیر باشد و یا سرعت دانلود کند شود، بهتر است لینک دانلود را کپی کرده و در یک نرم افزار مدیریت دانلود وارد نمایید تا دانلود توسط این نرم افزار در زمان دیگری انجام شود.

2- اگر باز هم موفق به دانلود نشدید، پراکسی و کانکشن مرورگرتان را چک کنید.

 

فایل های دانلود شده از سایت شما با پسوندRAR یا ZIPمی باشد؟ این فایل هاچیست و با چه نرم افزاری باید اجرا ( باز ) شوند ؟

فایل ها با پسوند rar و zip فایل های فشرده شده میباشند که توسط نرم افزارهای فشرده سازی ساخته میشوند،
به سه دلیل ما فایل ها را به صورت rar یا zip جهت دانلود قرار میدهیم:
1- با عمل فشرده سازی حجم فایل نهایی کمتر شده و سریعتر قابل دانلود است.
2- با این کار بجای دانلود چندین فایل فقط باید یک فایل را دانلود کنید که شامل تمام فایل های مورد نیاز است.
3- به دلیل فشرده سازی و قرار دادن رمز برروی فایل فشرده شده توسط ما امکان ویروسی شدن نرم افزار و فایل های موجود در فایل rar یا zip از میان خواهد رفت.

برای باز کردن و اجرای فایل های فشرده می توانید از نرم افزار WinRAR استفاده نمایید .

 

در ویندوز 7 یا 8 زمانی که روی فایل Patch یا فایل Setup کلیک میکنم به هیچ وجه فایلی اجرا نمی شود مشکل از چیست؟

بهتر است در ویندوز 8 و 7 و Vista روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و سپس روی گزینه یRun as Administrator کلیک نمایید. با این روش فایل شما اجرا خواهد شد.

 

فایل هایی که از سایت شما دانلود میکنیم و فرمت آنها Iso یا Bin را باید با چه نرم افزاری باز کنیم؟

فایل هایی که بعد از خارج شدن از حالت فشرده با فرمتiso. یا .bin مشاهده میشوند را باید ابتدا با استفاده از نرم افزارهای درایو مجازی مانند DAEMON Tools باز کنید تا محتویاتشان را مشاهده نمایید و یا با استفاده از نرم افزارهایی مانند UltraISO مستقیما بر روی سی دی یا دی وی دی رایت کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید.

 

در هنگام Extract کردن فایل های فشرده با پیغام the archive is either in unknown format or damaged مواجه می شوم، مشکل چیست؟

این مشکل زمانی به وجود می آید که فایل مورد نظر شما به درستی دانلود نشده است در این حالت تنها کاری که میتونید انجام دهید این است که مجدد فایل را دانلود کنید،بهتر است از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید.

 

در هنگام Extract کردن فایل ها با پیغامnext volume is required مواجه می شوم، مشکل چیست؟

زمانی این مشکل مشاهده میشود که شما تمامی پارت ها و قسمت های فایل مورد نظر را دانلود نکرده اید، شما می بایست تمامی قسمت ها را دانلود کنید تا بتوانید از آن فایل استفاده کنید و در صورتی حتی یکی ار قسمت ها را دانلود نکنید قادر به استفاده از آنها نخواهید بود و با پیغام فوق مواجه می شوید.