ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Registry Repair Wizard 2012 v6.65 – عیب یابی، مدیریت،پاکسازی و تعمیر رجیستری ویندوز

https://p30world.com/p30images/2/1390/1.11/regisrep-box.jpgبا استفاده از Registry Repair Wizard می توانید کارآیی سیستم خود را به صورت چشم گیری افزایش دهید. رجیستری با استفاده روزمره از ویندوز ، کم کم توسعه می یابد و رشد می کند و بدین ترتیب می تواند اطلاعات بلااستفاده را نیز در خود ذخیره کند و به شدت تکه تکه و چند پاره شود. رشد رجیستری می تواند کارآیی کل سیستم شما را تنزل داده و مشکلات نرم افزاری زیادی در آن ایجاد کند.
Registry Repair Wizard نه تنها رجیستری ویندوز شما را پاک سازی می کند، بلکه آن را مدیریت کرده و اطلاعات اضافی از کارهای آنلاین را نیز از بین می برد. تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری و بازیابی آن در موقع لزوم به شما امکان تهیه بک آپ از کل رجیستری ویندوز را داده و شما می توانید توسط بازیابی آن ، رجیستری ویندوز را در صورت برخورد به خطای سیستم ، با حالت قبل بازیابی کنید.
جلوگیری از Hijack روی Internet Explorer و Hijack صفحه خانگی از دیگر امکانات نرم افزار است. IE guard در این نرم افزار می تواند از مشکلاتی که توسط نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارها ایجاد می شوند جلوگیری کند.
Registry Repair Wizard با انواع ویندوز شامل Vista, XP, 2003, 2000, ME , 98 و نسخه های 32bit و 64bit آن کاملا سازگار است.

https://p30world.com/p30images/2/1390/1.11/regisrep-bann.jpg

امکانات نرم افزار Registry Repair Wizard :
اسکن و پاک سازی خودکار رجیستری.
تهیه نسخه پشتیبان و امکان بازیابی کل رجیستری.
مدیریت Startup.
مدیریت IE BHO.
بهینه سازی و افزایش کارآیی سیستم.
حذف تروجان هایی که از آیتم های موجود در Startup و IE HBO استفاده می کنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید