ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

NetSupport Protect v1.5.1 نرم افزاری برای مدیریت بر دسترسی ها و امنیت سیستم

امروزه برای مدیریت بر شبکه ها و سیستم ها کامپیوتری می توان از نرم افزارهای مختلفی استفاده نمود که به وسیله آن ها کاربران می توانند مدیریت را به صورت کاملا حرفه ای به وسیله ابزارهای موجود در این نرم افزارها انجام دهند. بسیاری از کاربرانی که به صورت حرفه ای توانایی انجام مدیریت بر سیستم خود را ندارند از این نرم افزارها استفاده می کنند. زیرا کمک گیری از این نرم افزارها برای همه افراد می تواند مفید باشد ، چه آن دسته از افرادی که به قسمت های مختلف سیستم عامل آشنایی ندارند و چه افراد حرفه ای که به وسیله این نرم افزارهای مدیریتی می توانند سرعت کارایی خود را افزایش دهند.

در این مطلب نرم افزار را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که یک نرم افزار چند منظور می باشد.

NetSupport Protect نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران می توانند مدیریتی کامل بر سیستم نمایند. این نرم افزار که از ویژگی های مختلفی برخودار می باشد با استفاده از ابزارهای موجود در خود توانایی مدیریتی کامل به کاربر را می دهد. در این نرم افزار مدیریتی حفاظتی می توان از ویژگی هایی حفاظتی همچون قابلیت جلوگیری از کپی ، پاک نمودن ، تغییر دادن نام فایل ها و پوشه ها ، توانایی مخفی سازی فایل ها و پوشه ها ، قابلیت اعمال محدودیت ها در تغییرات Desktop ، نوار Taskbar و تنظیمات سیستم ، محدود سازی در تغییر رمز عبور سیستم ، خاموش کردن سیستم و راه اندازی مجدد ، قابلیت فقل نمودن control panels, task manager, command prompt و registry ، تغییرات در نوع دسترسی دستگاه های USB و CD/DVD  و صد ها ویژگی حفاظتی امنیتی دیگر می توان اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت NetSupport می باشد.


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید