ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود S.A.D Format Converter 5.0 – نرم افزار تبدیل فرمت فیلم عکس موزیک

دانلود S.A.D Format Converter 5.0 - نرم افزار تبدیل فرمت فیلم عکس موزیک

S.A.D Format Converter نام محصولی است در زمینه تبدیل تصاویر، تبدیل ویدیو ها، تبدیل موزیک ها به دیگر فرمت ها . این نرم افزار با پشتیبانی کردن از فرمت هایی مانند MP3, AAC, WMA, OGG, WAV یا FLAC این توانایی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا فایل های صوتی با طول موج بلند را به شکل فشرده و بدون کاهش کیفیت به فرمت های صوتی مورد نظر خود تبدیل نمایند. این کار باعث تهیه گنجینه ای مورد علاقه از فایل های صوتی خواهد شد.با کمک این نرم افزار همچنین کاربران قادرند تا فرمت های ویدئویی را به سایر فرمت ها تبدیل نمایند.با این توانایی میتوان هر فایل تصویری را به نسخه ای تبدیل کرد که در تمامی دستگاه های قابل حمل و دستگاه های پخش قابل استفاده باشد.این نرم افزار همچنین از فرمت های مختلف مرتبط با دوربین های دیجیتالی پشتیبانی خواهد کرد.
از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار Format Converter تبدیل فرمت های ویدیویی 2 بعدی به 3 بعدی می باشد که با مدرن ترین تکنولوژی و ماژول های موجود در نرم افزار این تبدیل انجام میشود.

وبسایت سازنده : formatconverter.net


اکانت بازار