دانلود The Infinite Kind Moneydance 2017.5.1639 – نرم افزار مدیریت امور مالی

The Infinite Kind Moneydance یک نرم افزار قدرتمند برای تسهیل و مدیریت کارهای مالی شخصی می باشد. شما توسط این نرم افزار می توانید امور مالی خود را برنامه ریزی ، بودجه خود را مدیریت ، دارایی های خود را بررسی و یا تنها به صورت خودکار صورت وضعیت دفترچه چک بانکی خود را مدیریت کنید. این نرم افزار بسیار ساده بوده و رابط کاربری آن نیز کاملا ابتکاری طراحی شده است.
امکانات نرم افزار The Infinite Kind Moneydance 2012 :
– بانکداری الکترونیک و پرداخت صورت حساب ها: بدون نیاز از استفاده از خودکار و مهر می توانید صورت حساب های خود را پرداخت کنید. Moneydance می تواند تمامی تراکنش های مالی بانک شما را همگام سازی کنید و در این مسیر از فایل های OFX، QFX یا QIF پشتیبانی می کند. Moneydance با تمامی بانک هایی که از استاندارد OFX پشتیبانی می کند ، سازگار است.
– مدیریت بودجه: مدیریت و تنظیم بودجه توسط Moneydance بسیار ساده است. این نرم افزار درآمد و مخارج واقعی شما را مقایسه کرده و برنامه های شما را برای آینده نشان می دهد تا متوجه شوید که کجا تمامی حساب های شما از بودجه کم یا زیاد می آیند.
– زمان بندی: زمان بندی تراکنش های مالی تکراری یا برای آینده شامل صورت حساب ها ، پرداخت وام ها یا پرداخت چک ها از امکانات دیگر Moneydance است. این نرم افزار تمامی صورت حساب های معوقه و آتی شما را نمایش می دهد و به صورت خودکار اصول پول و بهره برای رهن و وام ها را محاسبه می کند.
– بررسی دارایی ها: شما می توانید دارایی خود را همیشه بررسی کند و این قابلیت با پشتیبانی از لوازم ، CD ها ، اوراق بهادار ، وجوه بین الطرفین و… امکان پذیر است. مشاهده ارزش کلی دارای شما با کارآیی یک ابزار خاص یا اوراق بهادار از دیگر امکانات Moneydance است.
– ساخت گزارش ها و نمودارهای مفید: Moneydance انواع گزارش و نمودار با جزئیات فراوان را برای شما می سازد. گزارش ها و نمودارها از اطلاعاتی شامل بودجه ، چک های فراموش شده ، بهای خالص ، گردش وجه ، تراکنش ها ، قیمت واحد ، درآمد در مقابل خرج و مالیات بر ارزش افزوده تهیه می شوند.
– پشتیبانی از زبان های 75 کشور مختلف و امکان آپدیت نرخ ارز کشورهای مختلف.
– استفاده از استانداردهای تکنولوژی مانند OFX, QIF, SSL/TLS, Java و XML که با نرم افزارهای دیگر نیز سازگار می باشند.
– رمزگذاری روی اطلاعات شخصی شما و محافظت از آنها.

 

دانلود The Infinite Kind Moneydance :

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.