دانلود Symantec Encryption Desktop Professional 10.5.0 – نرم افزار رمز گذاری اطلاعات

دانلود Symantec Encryption Desktop Professional

Symantec Encryption Desktop شامل مجموعه ای از نرم افزارهای رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات مهم در ایمیل ها، پیام های فوری و روی دیسک ها یا رسانه های قابل حمل می باشد. همانطور که می دانید این اطلاعات همیشه در خطر کشف شدن می باشند. ایمیل ها و پیام های فوری ممکن است دچار مشکل شده یا به آدرس دیگری فرستاده شوند، لپ تاپ ها ممکن است به سادگی گم شوند و PC ها اغلب هدفی مناسب برای سرقت اطلاعات می باشند.

امکانات نرم افزار دانلود Symantec Encryption Desktop :

محافظت از دیسک، حجم و فایل : Symantec Encryption Desktop شامل ابزاری برای رمزگذاری کل دیسک برای قفل کردن تمامی محتوای لپ تاپ ها، دسکتاپ ها، درایوهای اکسترنال یا درایوهای فلش USB شامل سکتورهای ناقص، سیستم و فایل های اضافی می باشد. وارد کردن رمز عبور و تعیین اعتبار قبل از بوت و بارگذاری سیستم بدین ترتیب ضروری بوده و اطلاعات شما بدین طریق محافظت می شود. حجم ها و فایل ها نیز می توانند در یک لایه امنیتی دیگر محافظت شوند.

محافظت از پیام های فوری : Symantec Encryption Desktop با رمزگذاری پیام های کوتاه بین کاربران نرم افزار AOL Instant Messenger معروف به AIM می تواند امنیت را برای این افراد فراهم کند. این نرم افزار دارای عملکردی نامحسوس است که نیازی به دستکاری توسط کاربر ندارد.

گزینه های منعطف برای راه اندازی نرم افزار : Symantec Encryption Desktop می تواند به سرعت در حالت نرم افزار مستقل برای شرکت های کوچک یا برای کاربران مهم در شرکت های بزرگ نصب و مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که امنیت لازم برقرار شد، شرکت ها می توانند به سادگی کاربران موجود را بدون تغییر دادن اعتبارنامه های کاربر بر روی یک ساختار مرکزی مدیریت شده منتقل کرده و در صورت نیاز یک عملکرد رمزگذاری جدید بر روی آرایشات موجود اضافه کنند
پلتفورم رمزگذاری PGP : نرم افزار Symantec Encryption Desktop دارای یک فریم ورک رمزگذاری استراتژیک برای مدیریت کاربران مشترک و قوانین می باشد. به عنوان یک نرم افزار که پلتفورم رمزگذاری PGP روی آن فعال شده است، Symantec Encryption Desktop قدرت نفوذ بین کاربران سرور عمومی PGP، کلید ها و قانون های اجباری را دارد. Symantec Encryption Desktop می تواند در ترکیبی با دیگر نرم افزارهای رمزگذاری PGP برای ایجاد لایه های امنیتی قدرتمندتر نیز استفاده شود.

دانلود Symantec Encryption Desktop Professional :


سئو
  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید