ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Trojan Remover 6.8.5.2615 – نرم افزار ضد تروجان

دانلود Trojan Remover 6.8.5.2615 - نرم افزار ضد تروجان

Trojan Remover نرم افزاری برای حذف بدافزارها، تروجان ها، کرم ها، آگهی افزارها و جاسوس افزارها بوده و زمانی که آنتی ویروس استاندارد شما قادر به تشخیص آنها نباشد یا در حذف آنها دچار مشکل شود، دارای کارآیی بسیار زیادی است. نرم افزارهای آنتی ویروس استاندارد برای تشخیص بدافزارها گزینه ای مناسب هستند اما همیشه در حذف کردن آنها موثر نمی باشند.
Trojan Remover برای ویندوزهای 2000، XP، Vista و ویندوز 7 طراحی شده است و می تواند امنیت کامپیوتر شما را در این نوع سیستم عامل ها تکمیل کند. اکثر اسکنرهای ویروس و تروجان می توانند انواع اسب های تروجان، کرم های اینترنتی ، آگهی افزار و جاسوس افزار را تشخیص دهند اما گاهی در حذف آنها دچار مشکل می شوند. این نرم افزار به صورت مخصوص برای غیر فعال کردن یا حذف بدافزارها بدون نیاز به ویرایش دستی فایل های سیستم یا رجیستری توسط کاربر، کاربرد دارد. Trojan Remover همچنین تغییرات اضافی سیستم که برخی بدافزارها روی سیستم تحمیل می کنند و توسط آنتی ویروس های استاندارد نادیده گرفته می شود را نیز حذف می کند.

این نرم افزار امنیتی قدرتمند تمامی فایل هایی که در زمان بوت ویندوز بارگذاری می شوند را برای پیدا کردن انواع آگهی افزار، جاسوس افزار، تروجان های خطرناک، کرم های اینترنت و دیگر بدافزارها بررسی می کند. Trojan Remover همچنین فایل ها و سرویس های بارگذاری ویندوز را که توسط تکنیک های روت کیت مخفی می شوند را بررسی می کند و در صورت پیدا کردن آنها، به شما هشدار می دهد.
در صورت برخورد با هرگونه بدافزار و تروجان، نرم افزار یک هشدار به صورت صفحه Popup برای شما نمایش داده و نام فایل و مکان آن را مشخص می کند و به شما پیشنهاد حذف آن از فایل های سیستمی را داده و همچنین به شما امکان تغییر نام فایل برای جلوگیری از فعالیت آن را می دهد.
بسیاری از بدافزارهای مدرن در حافظه سیستم باقی می مانند و غیرفعال کردن آنها دشوار است. بدین ترتیب حتی حذف کردن آنها در حالت DOS یا حالت Safe Mode نیز غیر ممکن است. Trojan Remover این تروجان ها را شناسایی کرده و سیستم شما را به صورت خودکار مجددا راه اندازی می کند و به صورت کامل آن بدافزار را قبل از راه اندازی مجدد ویندوز، غیر فعال خواهد کرد.

وبسایت سازنده : simplysup.com


شما هم نظر خود را ارسال کنید