دانلود Nsasoft NBMonitor Network Bandwidth Monitor 1.3.1.0 – نرم افزار کنترل و نظارت بر پهنای باند اینترنت

NBMonitor Network Bandwidth Monitor مقدار استفاده از پهنای باند اینترنت برای آپلود و دانلود را ردیابی کرده و با بررسی اینترنت شما می تواند تمامی اتصالات فعال را نمایش داده و مقدار ترافیک هر کدام از آنها در ارتباط با اینترنت را نمایش دهد. این نرم افزار اطلاعات مربوط به اتصالات شبکه و مقدار پهانی باند آن را به صورت زنده به نمایش می گذارد. برخلاف دیگر نرم افزارهای مشابه، NBMonitor Network Bandwidth Monitor به شما نام اتصالات را نمایش داده و به شما امکان قرار دادن فیلتر برای استفاده از مقدار معینی پهنای باند برای هر اتصال را می دهد.
امکانات نرم افزار Network Bandwidth Monitor :
– بررسی پهانی باند شبکه : NBMonitor Network Bandwidth Monitor مقدار استفاده از پهنای باند اینترنت شما برای دانلود و آپلود را بررسی کرده و تمامی اتصالات فعال به اینترنت را وارسی و مقدار ترافیک هر یک را به نمایش می گذارد.
– بررسی پهانی باند اینترنت : اگر کامپیوتر شما از طریق ISDN، DSL، ADSL ، مودم کابلی ، مودم Dial-up و یا VPN به اینترنت متصل است، شما می توانید پهنای باند آن را توسط NBMonitor Network Bandwidth Monitor بررسی کنید و مقدار استفاده کلی از این پهنای باند را به خوبی مدیریت کنید.

NBMonitor Network Bandwidth Monitor

– مشاهده مقار ترافیک استفاده شده از شبکه به صورت زنده : شما با مشاهده اطلاعاتی درباره ترافیک شبکه که از آداپترهای آن می گذرد و ترافیک های ورودی، خروجی و کلی می توانید به خوبی پهنای باند اینترنت خود را مدیریت کنید.
– بررسی تمامی اتصالات شبکه به صورت همزمان : این قابلیت زمانی که می خواهید ترافیک اینترنت و تمامی اتصالات شبکه LAN را از طریق یک کامپیوتر بررسی کنید بسیار مفید است.
– گزارش دهی ترافیک شبکه : NBMonitor Network Bandwidth Monitor گزارش هایی از ترافیک روزانه، هفتگی و ماهانه را برای شما فراهم می کند.
– بررسی و آنالیز ترافیک شبکه و نمایش اطلاعات آماری برای هر آدرس IP که به مدیران شبکه برای پیدا کردن مشکلات آن کمک می کند.
– ثبت و ذخیره فعالیت اتصالات شبکه.
– بدون نیاز به درایوهای اضافی.
– کم حجم، ساده و دقیق به همراه رابط گرافیکی کاربر پسند.

وبسایت سازنده : nbmonitor.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.