دانلود Aimersoft PDF Converter Pro 3.1.1.1 – نرم افزار تبدیل فرمت فایل های پی دی اف

Aimersoft PDF Converter Pro نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش، بازسازی و به اشتراک گذاری اسناد ، جدول ها و تصاویر PDF می باشد. با استفاده از آن می توانید فایل های PDF استاندارد یا رمز گذاری شده را در 3 مرحله شامل اضافه کردن فایل، تعیین فرمت و تنظیمات و کلیک بر روی Convert به فرمت های دیگر تبدیل کنید. شما همچنین می توانید بیش از 200 فایل PDF مجزا را به صورت همزمان تبدیل کنید و بدین ترتیب در زمان صرفه جویی نمایید. دیگر مهم نیست که شما چه تعداد فایل را انتخاب می کنید، تنها کافیست که صفحات مورد نظر خود را برای هر فایل PDF برای تبدیل انتخاب کنید. نسخه Aimersoft PDF Converter Pro دارای OCR PDF converter نیز است که به شما امکان کار بر روی PDF های اسکن شده را می دهد.
امکانات نرم افزار PDF Converter Pro :
– تبدیل فرمت PDF های اسکن شده با استفاده از تکنولوژی OCR : ذخیره PDF های اسکن شده تصویری به متن در فرمت اسناد Word, Excel, PowerPoint, EPUB, HTML یا Text از امکانات مهم این نرم افزار به شمار می رود. این تکنولوژی می تواند 17 زبان زنده دنیا شامل انگلیسی، ترکی استانبولی، یونانی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی، چک و اسلواکی، اکراینی، بلغاری، کرواتی، رمانیانیی و کاتالانی را تشخیص دهد.

Aimersoft PDF Converter Pro

– ذخیره در 7 فرمت اصلی : PDF Converter می تواند فایل های PDF را به فرمت اسناد Word شامل .doc/.docx ، اسناد Excel شامل .xls/.xlsx، اسناد Powerpoint شامل .ppt/.pptx، کتاب های EPUB؛ صفحات HTML، فایل های Rich Text و عکس های معمول در فرمت های .jpg, .png, .gif, .bmp, .tiff تبدیل کند. تمامی مشخصات اسناد مانند متن اصلی، تصاویر، گرافیک ها، جدول ها، ابر لینک ها، صفحه بندی و فرمت ها بدین ترتیب کاملا حفظ خواهند شد.
– تبدیل PDF های رمز گذاری شده : Aimersoft PDF Converter Pro می تواند فایل های PDF رمز گذاری شده که به صورت عادی قابل پرینت گرفتن، ویرایش و یا کپی نیستند را تبدیل کند. البته شما برای اینکار نیاز به وارد کردن پسورد در جعبه باز شده دارید تا سپس نرم افزار کار تبدیل فرمت را برای شما انجام دهد.

وبسایت سازنده : aimersoft.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.