ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود WinZip System Utilities Suite 4.0.1.4 – نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر

دانلود WinZip System Utilities Suite

با استفاده از نرم افزار WinZip System Utilities Suite می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید و بالاترین کارآیی کامپیوتر را به ارمغان بیاورید. ابزار های حرفه ای و قدرتمند این نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر ، برای کمک به پاک سازی، محافظت و بهینه سازی سیستم طراحی شده است. بیش از 20 ابزار سیستم برای بهینه سازی کارآیی کامپیوتر در این نرم افزار وجود دارد. امکانات آن تنها با یک کلیک فعال می شوند و استفاده از آنها بسیار ساده است. گزینه های خودکار موجود در آن نیز بر سهولت استفاده از نرم افزار می افزایند. رابط گرافیکی کاربر پسند ، WinZip System Utilities Suite را به یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بهینه سازی کامپیوتر تبدیل کرده است.

ویژگی های نرم افزار  WinZip System Utilities Suite :

پاک سازی سیستم : دیگر می توانید از شر فایل های اضافه کامپیوتر خود راحت شوید. WinZip System Utilities Suite شامل چندین ابزار قدرتمند برای اسکن و حذف فایل های بلا استفاده از کامپیوتر، تنها با چند کلیک است.
محافظت از کامپیوتر شما : جلوگیری از مشکلات هزینه بردار و جبران ناپذیر سیستم از دیگر فواید نرم افزار است. WinZip System Utilities Suite دارای ابزاری ساده برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر خطرات امنیتی، کرش ها و از دست دادن اطلاعات است. با استفاده از آن می توانید هارد درایوهای خود را برای پیدا کردن مشکلات دیسک ها و فایل های سیستمی بررسی کنید، اطلاعات محرمانه را به صورت غیر قابل بازگشت حذف و رد پاهای امنیتی را نیز پاک کنید.
بهینه سازی سیستم : مدیریت سیستم برای افزایش کارآیی بدون نیاز به مهارتی خاص از فواید WinZip System Utilities Suite می باشد. این مجموعه نرم افزاری شامل ابزاری برای تست کردن، بهینه سازی و بازآرایی کامپیوتر است. یک کامپیوتر که کاملا بهینه سازی شده باشد به صورت کاملا روان و بسیار سریعتر اجرا شده و کارآیی آن افزایش می یابد.

دانلود WinZip System Utilities Suite :


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید