ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Security Administrator 13.8 – نرم افزار امنیتی ایجاد انواع محدودیت در کامپیوتر

Security Administrator نرم افزار امنیتی کاملی برای حفاظت از کامپیوتر شما از طریق رمزگذاری و محدود کردن دسترسی کاربران می باشد. شما با استفاده از آن می توانید انواع مختلف محدودیت ها را برای سیستم خود تعریف کنید تا از حریم شخصی اطلاعات خود محافظت کرده و مانعی برای جست و جو روی کامپییتر خود توسط افراد ایجاد کنید.

شما بدین طریق می توانید دسترسی به کنترل پنل را مخفی کرده ، کلید های Boot ؛ منوها ، پنجره های DOS ، ویرایش رجیستری و دسترسی به اینترنت و شبکه را برای کاربران دیگر غیرفعال کنید. مخفی کردن آیکون های دسکتاپ ویندوز ، شبکه های محلی و درایوهای USB ، آیتم های منوی Start ، taskbar ، رمزگذاری ویندوز و محدود کردن کاربران در اجرای نرم افزارهای خاص ، کنترل استفاده از اینترنت، مشاهده وضعیت های استفاده از کامپوتر توسط کودکان یا کارمندان از امکانات بسیار مفید Security Administrator محسوب می شوند. ابزار قفل صحفه که به صورت داخلی در نرم افزار تعبیه شده می تواند از وارد شدن دیگران به کامپیوتر از طریق یک رمز عبور جلوگیری کند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید