دانلود Security Administrator 13.8 – نرم افزار امنیتی ایجاد انواع محدودیت در کامپیوتر

Security Administrator نرم افزار امنیتی کاملی برای حفاظت از کامپیوتر شما از طریق رمزگذاری و محدود کردن دسترسی کاربران می باشد. شما با استفاده از آن می توانید انواع مختلف محدودیت ها را برای سیستم خود تعریف کنید تا از حریم شخصی اطلاعات خود محافظت کرده و مانعی برای جست و جو روی کامپییتر خود توسط افراد ایجاد کنید.

شما بدین طریق می توانید دسترسی به کنترل پنل را مخفی کرده ، کلید های Boot ؛ منوها ، پنجره های DOS ، ویرایش رجیستری و دسترسی به اینترنت و شبکه را برای کاربران دیگر غیرفعال کنید. مخفی کردن آیکون های دسکتاپ ویندوز ، شبکه های محلی و درایوهای USB ، آیتم های منوی Start ، taskbar ، رمزگذاری ویندوز و محدود کردن کاربران در اجرای نرم افزارهای خاص ، کنترل استفاده از اینترنت، مشاهده وضعیت های استفاده از کامپوتر توسط کودکان یا کارمندان از امکانات بسیار مفید Security Administrator محسوب می شوند. ابزار قفل صحفه که به صورت داخلی در نرم افزار تعبیه شده می تواند از وارد شدن دیگران به کامپیوتر از طریق یک رمز عبور جلوگیری کند.

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.