دانلود رایگان بازی کامپیوتری
دانلود DVDFab Passkey 9.1.0.8 – نرم افزار شکستن قفل DVD و Blu-ray

نرم افزار DVDFab Passkey یک درایو برای ویندوز می باشد که برای برداشتن قفل های محافظتی دیسک های DVD و Blu-ray رمزگذاری شده کاربرد دارد. این نرم افزار تمامی محدودیت های شناخته شده که روی دیسک های DVD و Blu-ray قرار می گیرند و همچنین کدهای منطقه ای را تنها در چند ثانیه حذف می کند تا شما بتوانید آنها را بدون محدودیت تماشا کنید. DVDFab Passkey همچنین امکان Rip کردن DVD ها و Blu-ray ها را روی هارد دیسک نیز به شما می دهد.
امکانات اصلی نرم افزار DVDFab Passkey v8.0.7.5 : – برداشتن محدودیت های هر نوع DVD و Blu-ray: این نرم افزار به کاربران برای رمزگشایی تمامی قفل های امنیتی DVD ها و Blu-ray ها کمک می کند. از نمونه این قفل ها می توان به این موارد اشاره کرد : CSS, CPRM, CPPM, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2.
– مشاهده آزادنه DVD ها و Blu-ray ها بدون محدودیت: بعد از حذف کدهای منطقه ای و رمزهای محافظت از کپی DVD و Blu-ray می توانید آنها را روی نرم افزارهای مختلف به راحتی اجرا کنید.
– کارکرد با محدوده وسیعی از نرم افزارهای کپی ، رایت و… شامل DVDFab DVD Copy / DVDFab DVD Ripper / PowerDVD 7/8/9/10 / TotalMedia theatra 3 / WinDVD 8/9/2010 / Roxio 2010 / ImgBurn (Read Mode) / CloneDVD / 1 Click DVD Copy Pro / Nero Recode / AVS Copy / DVD neXt COPY V3/4 / DVD Shrink / DVDSubEdit / VLC / Roxio Creator 9 / DVDRanger / XBMC Dharma Beta 2.

– Rip کردن DVD و Blu-ray روی هارد دیسک: DVDFab Passkey می تواند هر نوع DVD و Blu-ray را به صورت پوشه DVD یا فایل های ایمیج روی هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره کند. شما می توانید یک فایل Rip شده بدون محدودیت و رمز را انتخاب کنید یا روشی را برای Rip برگزینید تا تمامی محدودیت ها همچنان روی پوشه DVD و ایمیج باقی بمانند.
– آپدیت منظم و همیشگی نرم افزار و اعمال آخرین تغییرات و اضافه شدن امکانات جدید به آن.
– تغییر نحوه اجرای DVD ، حذف PGC های مزاحم از فیلم خروجی و…
– سازگار با ویندوزهای 7، Vista و XP نسخه های 32bit و 64bit.

دانلود DVDFab Passkey :

more information and Download link
  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.