هزاران فیلم و سریال و انیمیشن در هماهنگ
دانلود Casper v8.0.4422 نرم افزار بکاپ گیری ( پشتیبان گیری ) از ویندوز و اطلاعات

نرم افزار Casper یک کپی کامل از درایوهای سیستمی ویندوز شما تهیه میکند که شامل سیستم عامل ، نرم افزارها ، تنظیمات و کلیه اطلاعاتتان می شود. با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد SmartClone™ این نرم افزار به سرعت آماده به کار می شود و یک نسخه ی پشتیبان با قبلیت بوت به صورت آنی از سیستمتان تهیه می کند تا در مواقعی که دچار مشکل شدید با استفاده از دیسک پشتیبان به راحتی سیستمتان را نجات دهید.
این نرم افزار شما را قادر میسازد تا یک نسخه ی کامل پشتیبان از ویندوزتان تهیه کنید و دیگر نگران از دست دادن ویندوزتان نباشید . این نرم افزار میتواند به عنوان یک جایگزین مناسب برای هارد معیوب مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده ار تکنولوژی منحصر به فرد کپی نمودن خود کار این نرم افزار ، خیالتان آسوده خواهد بود که فایلهای پشتیبانتان به خاطر وجود اشکال در سیستم از بین نخواهند رفت .
Automatic Pre-Image Verification این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اطلاعات موجود در فایل پشتیبانتان قبل از اینکه آنها را به روز رسانی کنید ، در دسترس هستند. نیازی نیست که برای پشتیبان گیری سیستمتان را ریست کنید به راحتی و به سرعت توسط این نرم افزار از کامپیوترتان پشتیبان بگیرید. منوهای ساده و تکنولوژی جدید Casper SmartStart شما را قادر می سازد تا به راحتی و بدون هیچگونه درگیری با گزینه های عجیب وغریب ، کارتان را با این نرم افزار انجام دهید.

  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید