Web Site Express v2.6.3.035

امروزه نرم افزارهای کمکی بسیاری را می توان مشاهده نمود که به وسیله آن ها کاربران قادر خواهند بود تا بسیاری از نیازهای خود را به شیوه های آسان تری برطرف نمایند. نرم افزارهای کمکی در زمینه های مختلف که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مختص به خود می باشند. در میان این نرم افزارهای کمکی ابزارها و برنامه هایی که به منظور استفاده در اینترنت می باشند دارای طرفداران ویژه ای هستند زیرا کاربران اینترنت همیشه به دنبال روش ها و شیوه هایی می باشند که با سرعت بیشتری امور مربوطه را به انجام رسانند.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا خواهید شد.

 

Web Site Express نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن شما قادر خواهید بود تا برای وب سایت ها و آدرس ها وبتان و همچنین ایمیل های خود کلید های میانبری را تعریف کنید تا با فشردن آن ها مرورگر شما به صورت خودکار آدرس مورد نظر را برایتان بارگزاری نماید. با این ابزار دیگر نیازی نیست تا شما آدرس هایی که هر روزه و یا چندین بار در روز به آن ها سر میزنید را در مرورگر تایپ نموده و یا حتی برای بازکردن آن ها در منوی bookmark ها به دنبال آن ها بگردید ! با این برنامه تنها با فشردن کلید های میانبری که در برنامه برای آدرس مورد نظر تعریف کرده اید به وب سایت یا ایمیل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. این برنامه محصولی از شرکت High-Quality Software می باشد.

 

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.