ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

مدل سازی سه بعدی حرفه ای توسط IVS 3D Fledermaus Professional v7.2.0.411

استفاده از عکس های ماهواره ای و تصاویر سه بعدی مجازی امروزه در بسیاری از امور مختلف دارای کاربرد می باشد. امور نظامی ، جغرافیایی ، تحقیقاتی و بسیاری دیگر، همه و همه امروزه سعی در این دارند تا با استفاده از تکنولوژی های جدید و نرم افزارهای مختلف که هر روزه برای کاربران ارائه می شوند نیاز ها خود را در این زمینه برطرف نمایند و بهترین نتیجه را نیز بدست آورند. ساخت تصاویر سه بعدی برای امور یاد شده توسط نرم افزارهایی می باشد که به همین منظور طراحی شده اند ، بدین صورت که ابزارهای موجود در این برنامه ها برای طراحی تصاویر سه بعدی از سطح زمین و یا منطقه خاصی کاربرد دارد.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

IVS 3D Fledermaus Pro  نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه مدل سازی سه بعدی می باشد که به کمک آن کاربران قادر به طراحی تصاویر سه بعدی از سطح زمین می باشند. ایجاد تصاویر سه بعدی به همانند عکس های ماهوره ای و قابلیت ادغام عکس های ماهواره ای واقعی با تصاویر مجازی و ایجاد فضا بر روی سطوح موجود در عکس از ویژگی های اصلی این نرم افزار می باشد. توانایی ارتباط برنامه با اطلاعات On Time و ارائه مدل های لحظه از مختصات ها و اطلاعات داده به برنامه برای مدل سازی از مهمترین ویژگی این نرم افزار می باشد.

همچنین از ویژگی های دیگر این نرم افزار میتوان به توانایی پردازش تصاویر سه بعدی ، ایجاد فضاهای مکعبی شکل سه بعدی از نمای تصویر اصلی ، قابلیت اجرای نرم افزار بر روی پلتفرم های مختلف Linux, Mac, و Windows XP می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت IVS می باشد.

 شما هم نظر خود را ارسال کنید

اکانت بازار