ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود RealVNC Enterprise Edition 6.4.0 نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر یا ریموت دسکتاپ

دانلود RealVNC Enterprise Edition

RealVNC Enterprise نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توان سیستم خود را از راه دور کنترل کرد یا دسکتاپ خود را از طریق اینترنت به صورت از راه دور تماشا و نرم افزارها را کنترل کرد و یا بر روی شبکه های کامپیوتری کوچک و بزرگ نظارت کاملی داشت.
RealVNC مخترع و بنیانگذار تکنولوژی VNC® remote access به شما امکان برقراری ارتباط ریموت با دستگاه های مختلف و کنترل آنها از هر کجای دنیا را می دهد. این تکنولوژی می تواند در زمان کار، در خانه، در جاده و زمان سفر استفاده شود. VNC می تواند ارتباطاتی را بین کامپیوترها حتی با سیستم عامل های مختلف برقرار کند. دستگاه های اندروید و iOS نیز می توانند بدین طریق به کامپویترهای دارای VNC متصل شوند.
امکانات نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر RealVNC :
– کنترل از راه دور پتلفورم های مختلف : فعال سازی اتصالات برای برقراری ارتباط بین کامپیوترهایی که دارای سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، Mac OS X، UNIX و Linux می باشند.
– تعیین اعتبار VNC : جلوگیری از دسترسی های غیر معتبر و بدون مجوز توسط یک رمز عبور مخصوص برای VNC از قابلیت های مهم نرم افزار است. رمزهای عبور همیشه در حالت مخفی قرار دارند.
– پشتیبانی از رمزگذاری128-bit : رمزگذاری اتصالات توسط رمزگذاری قدرتمند 128-bit برای برقراری امنیت در ارتباطات VNC.
– تعیین اعتبار سیستم : کاربران معتبر و دارای مجوز می توانند از اعتبارنامه های اکانت کاربری خود روی یک کامپیوتر برای برقرار ارتباط با VNC استفاده کنند.
– کارآیی بهینه شده : الگوریتم انحصاری VNC برای کدگذاری اطلاعات ،به کاربران امکان برقراری ارتباط یکپارچه و بدون درز از طریق شبکه را می دهد.
– پرینت : کاربران متصل شده می توانند فایل ها را مستقیما روی پرینترهای وصل شده به کامپیوتر شخصی خود ، پرینت کنند.
– انتقال فایل ها : کاربران متصل شده می توانند به صورت مستقیم اقدام به انتقال فایل ها نمایند و همچنین آنها را به صورت همزمان با دیگر کاربران متصل به VNC به اشتراک بگذارند.
– چت : کاربران متصل شده می توانند به صورت همزمان با دیگر کاربران VNC چت و گفتگو کنند.
– رمزگذاری 256-bit : رمزگذاری اتصالا توسط الگوریتم فوق حرفه ای 256-bit برای کارآیی بالا.

دانلود RealVNC Enterprise Edition :

  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید