دانلود Better File Rename 6.27 – نرم افزار تغییر نام گروهی فایل ها

دانلود Better File Rename

نرم افزار Better File Rename بهترین ابزار موجود برای تغییر نام دسته جمعی فایل ها است . این نرم افزار بسیار سریع و انعطاف پذیر است و کار با آن بسیار آسان میباشد . همین مسئله باعث شده است تا از سال 1999 هزاران نفر از Better File Rename برای تغییر نام فایل هایشان استفاده می کنند.

از قابلیت های کلیدی این نرم افزار می توان به قابلیت اضافه کردن، حذف کردن و تغییر کاراکترها و متن ها در فایل نام ها، امکان اضافه کردن اعداد به صورت متوالی به فایل ها، امکان تغییر نام فایل به ساعت و زمان، تغییر حروف کوچک به بزرگ و بالعکس و… اشاره کرد.

شما می تواند تنها با کشیدن و رها کردن (dragging & dropping) فایل ها به داخل نرم افزار، نام آن ها را به صورت گروهی و به سادگی تغییر دهید. همچنین راه دیگری نیز پیش روی شماست. تنها کافی است بر روی فایل مورد نظر خود راست کلیک نمایید و گزینه Better File Rename… را انتخاب کنید.

با قابلیت پیش نمایش تغییر نام که پیش روی شماست، می توانید پیش از تغییر نام فایل هایتان، تغییرات اعمال شده را به صورت لحظه ای ببینید. به وسیله این نرم افزار می توانید تغییر نام چند دسته فایل را تنها در یک مرحله انجام دهید.

دوست داران موسیقی قطعا از این نرم افزار راضی خواهند بود. زیرا شما می توانید با انتخاب فایل موسیقی مورد نظر خود و انتخاب بخش MP3/ACC تغییرات زیادی در موسیقی مورد نظر خود اعمال کنید و بخش هایی نظیر نام خواننده، نام آلبوم و… را به آن اضافه کنید.

حالا شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از وبسایت پی سی ورلد دریافت نمایید.

دانلود Better File Rename :


سئو
  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید