ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

Studio V5 3D Address Book v2.0 دفترچه یادداشت ثبت اطلاعات کاملا سه بعدی

در گذشته همان طور که شاید خود شما نیز می دانید برای ذخیره اطلاعات تماس و شخصی افراد از سررسید ها و دفترهای کاغذی استفاده می شد که این روش امروزه تقریبا منسوخ شده و افراد معدودی بدین صورت اقدام به ذخیره سازی اطلاعات افراد می کنند. امروزه نرم افزارهای مختلفی را می توان مشاهده نمود که به عنوان یک دفترچه تلفن کامپیوتری عمل می کنند. البته این نرم افزارها معمولا ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به یک دفترچه تلفن سنتی دارا می باشند و در وافع می تاون به آن ها دفترچه ذخیره سازی اطلاعات نیز گفت و از آن ها بدین شکل نام برد.

در این مطلب شما را با نرم افزاری در این زمینه اما متفاوت با آنچه که در گذشته از این دسته از نرم افزارها دیده اید آشنا می کنیم.

 

Studio V5 3D Address Book نام یک نرم افزار ذخیره سازی اطلاعات شخصی افراد به صورت سه بعدی می باشد. تمامی ابزارهای موجود در این نرم افزار به صورت کاملا سه بعدی و گرافیکی می باشند . ذخیره سازی اطلاعات مختلف یک فرد همانند شماره های تلفن برای تماس ، آدرس و مشخصات به همراه دیگر اطلاعات به راحتی در این نرم افزار امکان پذیر می باشد. محیط کار این نرم افزار همانند یک میز ه بعدی می باشد که کاربر قادر است بر روی آن اقدام به انتخاب افراد از لیست و یا جستجوی اطلاعات وارد شده از قبل خود نماید.

قابلیت sort نمودن اطلاعات بر اساس فیلد های مختلف با توجه به نوع نیاز کاربر نیز موجود می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت Studio V5 می باشد.

 

برخی از ویژگی های موجود در این نرم افزار:

– قابلیت مشاهده اطلاعات و میز کار به صورت کامل سه بعدی

– توانایی ذخیره سازی اطلاعات مختلف اشخاص با استفاده از ابزارهای موجود در کمترین زمان

– دارای ابزار جستجوی اطلاعات در میان اطلاعات وارد شده به برنامه

– قابلیت مدیریت بر لیست اشخاص و اطلاعات آن هاشما هم نظر خود را ارسال کنید

اکانت بازار