ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Clean Space 2015.01 نرم افزار پاکسازی رد پاها بدون امکان بازیابی

Clean Space یک نرم افزار قوی برای پاکسازی و از بین بردن ردپاها برای هر کامپیوتر می باشد. برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که فرد دیگری پشت کامپیوتر آنها نشسته اند و دغدغه های زیادی برای وی درست کرده اند. دغدغه دیدن تاریخچه وب گردی ها ، فیلم های دیده شده و… که اگر می خواهید از این دغدغه ها راحت شوید پیشنهاد می کنیم که کلین اسپیس را نصب کنید.

این نرم افزار به شما امکان میدهد تا بتوانید تاریخچه فعالیت های خود در کامپیوتر را حذف کنید . این نرم افزار تمامی تاریخچه وب گردی شما را پاک کرده و دیگر کاربری نمی تواند به سایتهای مشاهده شده شما دست پیدا کند. همچنین دیگر کسی نمی تواند ببیند که شما چه فیلمی را مشاهده کردید و یا چه کارهای دیگری را انجام داده اید.

این نرم افزار حریم خصوصی افراد را حفظ کرده و از تعرض به حریم خصوصی کاربران جلوگیری می کند. شما صرفا کافیست که در لیست باز شده نرم افزار موارد دلخواه را انتخاب کنید تا تاریخچه آن به طور کل پاک شود. این نرم افزار از مرورگرهای مختلف IE, FireFox, Opera, Chrome پشتیبانی می کند و به راحتی می تواند تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

یکی از نگرانی های کاربران در استفاده از نرم افزارهای این چنینی قابلیت ریکاوری آنها می باشد که این نرم افزار با پاک کردن تاریخچه به صورت کامل ، حتی امکان ریکاوری و بازیابی را نیز به دیگران نمی دهد.

دانلود Clean Space :


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید