دانلود VSO ConvertXtoVideo Ultimate 2.0.0.85 نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو

VSO ConvertXtoVideo Ultimate نرم افزار حرفه ای برای تبدیل فرمت فایل های ویدئویی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید ویدئوهای خود را به فرمتهای DVD, AVI, MKV, iPhone, iPad, iPod, Xbox, PS3, Playstation, MPEG2, MPEG4, H.264, Xvid تبدیل نمایید. شما می توانید ویدئوهای مدنظرتان را برای پخش در تبلت و دستگاههای اندرویدی آماده کنید.

از ویژگی های این نرم افزار سادگی در استفاده می باشد و هر کاربری با هر سطحی می تواند از آن استفاده کند. شما کافیست ویدئوهای خود را به صورت درگ و دراپ به محیط نرم افزار بیاورید و با یک کلیک عمل کانورت را شروع کنید. همچنین در حین کانورت می توانید تغییراتی در ویدئو نیز اعمال کنید. به طور مثال روشنایی تصاویر را تغییر دهید ، کنتراست تصاویر را ویرایش کنید و بسیار تغییرات دیگر که در حین انجام کار از آن ها لذت خواهید برد.

این نرم افزار دارای اینکدر H264 برای فایل های بلوری می باشد و از بسیاری از فرمتهای رایج برای این کار استفاده می کند. شما می توانید افکت های صوتی به ویدئوها اضافه کنید و از یک ویدئو ویرایش شده بهره ببرید. از ویژگی های دیگری که می توان برای این نرم افزار بهره برد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– قابلیت تبدیل از و به فرمتهای رایج مانند MKV, AVI, DVD, Blu-ray, FLV, MP4 converter, ISO, WMV و….
– مناسب سازی شده برای تبدیل ویدئوها به فرمت قابل پخش در iPhone, iPad converter, iPod, Xbox, PS3, Playstation, convert to phones Android and tablets
– ایجاد دیسک های AVCHD and Blu-ray
– ایجاد کدک های دلخواه مانند Mpeg2, Mpeg4, H264, Xvid High Resolution and SD
– نرم افزار حرفه ای برای ویرایش حرفه ای ویدئوها
– قابلیت تبدیل فرمت ویدئوها به فایل های صوتی
– کیفیت بسیار بالا در تبدیل فرمت
– دارای ابزار چرخش تصاویر
– قابلیت اضافه کردن افکت های صوتی به ویدئو ها
– بوستر حرفه ای صدا
– ظاهر قابل تغییر به دلخواه کاربر
– ….

دانلود VSO ConvertXtoVideo :

  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید