ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود بازی Hegemony Rome The Rise of Caesar v2.2.0 برای کامپیوتر

Hegemony Rome The Rise of Caesar  یک بازی در سبک نقش آفرینی ، استراتژی و شبیه سازی می باشد. با ظهور هژمونی رم شما باید در جنگل های گائول رفته و در کنار ژولیوس سزار به جنگ با وحشی ها و افراد شرور بپردازید. شما در محیطی تاریخی شبیه سازی شده بازی می کنید که حس عجیب حضور در آن زمان ها را به شما هدیه میدهد به طوریکه قطعا در زمان غوطه ور خواهید شد. در گیری ها و جنگ به اوج رسیده و شما باید در اوج جنگها و تنش ها ،بهترین مدیریت نظامی را انجام دهید.
شبیه سازی این بازی به قدی دقیق است که تغییرات آب و هوا بر نحوه عمل شما تاثیر گذا خواهد بود و شما باید آرایش های نظامی و مدیریت های نظامی را به گونه ای انجام دهید که مناسب فصول مختلف باشد .

گستره محیطی جنگ به گونه ایست که از سواحل دریای مدیترانه تا بریتانیا جنگ در حال انجام است و شما باید در منطقه ای وسیع به جنگ بپردازید و پیروزی کسب کنید.شما در بازی Hegemony Rome The Rise of Caesar می توانید امپراطوری خود را بنا کرده  و به گسترش آن بپردازید.شما برای فتح شهرهای مختلف نیاز نیست که حتما با آن ها بجنگید ، می توانید به سبک جنگ های امروزی ، راه ورود غذا و مهمات به آن شهر را بسته تا با قحطی و شورش های داخلی آن شهر را تصرف کنید.


  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید