ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود yoWindows Weather 1.21.6 – اپلیکیشن پیش بینی آب و هوای اندروید

yoWindows Weather اپلیکیشن جالب برای مشاهده آب و هوا می باشد که شما را در آگاهی از وضعیت آب و هوا کمک می کند تا دقیق ترین پیش بینی ها و وضعیت را در اختیار داشته باشید.این اپلیکیشن به صورت گرافیکی و با تصویری جالب وضعیت آب و هوا را برای شما نمایش میدهد که این ویژگی های جالب yoWindows Weather جذابیتی دو چندان به آن افزوده است.

به طور مثال در این نرم افزار در صورت بارانی شدن هوا ، بارش باران را در صفحه مشاهده خواهید کرد و با تغییرات دیگر به طور مثال آفتابی شدن آب و هوا نیز این تغییرات قابل مشاهده خواهد بود. یکی از ویژگی های خوب نرم افزار امکان به جلو کشیدن زمان و مشاهده پیش بینی های دقیق ساعت های دلخواه شما می باشد که با کشیدن صفحه نمایش قابل انجام می باشد.

اتفاقاتی که در تصاویر این نرم افزار به وقع می پیوندد با ساعتها و فصل و ماهها مطابق بوده و اتفاقاتی همچون طلوع و غروب آفتاب برای شما به نمایش گذاشته می شود.

دانلود yoWindows Weather :

  • پسورد:www.p30world.com

یک دیدگاه برای نوشته “دانلود yoWindows Weather 1.21.6 – اپلیکیشن پیش بینی آب و هوای اندروید” ارسال شده است

شما هم نظر خود را ارسال کنید