ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود aerofly RC 7: Ultimate Edition PC – بازی شبیه ساز پرواز

aerofly RC 7 بازی شبیه سازی پرواز و هواپیما می باشد که برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است.این بازی یکی از بهترین بازی های شبیه سازی هواپیما و پرواز بوده و دارای چندین نوع هواپیما برای پرواز می باشد.این بازی در مسابقات SIMWORLD که مخصوص بازی های شبیه سازی می باشد به عنوان بهترین بازی شبیه سازی انتخاب شده که از نظر دقت هواپیما ، نحوه پرواز ، مدل های پروازی ، کیفیت گرافیکی و تصاویر و منظره های بازی در بهترین رده کیفیتی قرار گرفته اند.

این بازی شبیه سازی پرواز، با تکنولوژی 3 بعدی که در خود دارد ، شبیه ترین حس پرواز نسبت به دنیای واقعی را به کاربر داده و باید کاربر نیز با هوش و ذکاوت خود هواپیما را کنترل کرده و از سقوط آن جلوگیری کند.این بازی قابلیت بازی چند نفره داشته و می توانید با دیگر دوستانتان بازی کنید و چالش های جدید را تجربه کنید.جزئیات دقیق و واکنش های دقیق از ویژگی های هیجان انگیز بازی است که بازی در شبیه ترین حالت را تجربه کنید.

افکت های خاص و ویژه بازی و وجود بیش از 150 نوع هواپیم%NB/KA/DB  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید