دانلود Rescue Simulator 2014 1.0 – بازی شبیه ساز آمبولانس

همین حالا کار خود را در راس یک مرکز امدادرسانی شروع کرده و راننده یک آمبولانس حرفه ای شوید.Rescue Simulator یک بازی شبیه سازی بوده که شما در آن در نقش راننده آمبولانس و مدیر بخش امداد رسانی هستید که باید به دیگر کارکنان این بخش نیز نظارت داشته باشید.در روز کارهای محوله را انجام دهید و طبق سناریو های مختلفی که در مراحل بازی به شما داده می شود عمل کرده و وظایف را به بهترین وجه انجام دهید.

در بازی شبیه سازی آمبولانس شما با اتفاقات زیادی روبرو می شوید ، باید در ترافیک خیابان های شهر خود را به مکان های گفته شده رسانده و مصدومان را نجات دهید.در این بازی مصدومان از اتفاقات مختلف بوده و وقایعی از جمله تصادفات جاده ای ، اتفاقات غیر مترقبه و.. از جمله بیشترین مواردی است که مصدومانی را در پی داشته و شما باید به نجات مصدومان حوادث بروید.

در Rescue Simulator مکان هایی که مصدومان حاضر هستند در نقشه مشخص شده و شما با استفاده از نقشه بازی که در اختیارتان قرار میگیرد باید مکان مورد نظر را پیدا کرده و البته کوتاه ترین راه ممکن را بروید تا بتوانید در اسرع وقت به محل مورد نظر برسید.در این بازی هر ماموریت برای شما امتیازاتی به ارمغان می آورد که با گذشت هر مرحله و کسب امتیاز می توانید به امکانات و ابزار آلات بیشتری دسترسی پیدا کرده و برای تجهیز آمبولانس خود استفاده کنید.

شما وقتی به محل حادثه رسیدید باید همه چیز را اولویت بندی کرده و به سرعت تعداد افراد فوت شده و مصدوم را لیست کنید و به نجات افراد مصدوم بپردازید.دقت نظر شما در انجام مراحل بسیار مهم بوده و سرعت عمل شما امتیازات ویژه ای را برای شما خواهد داشت.

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.