ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Towtruck Simulator 2015 – شبیه ساز بازی حمل با جرثقیل

آیا تابحال به این فکر کرده اید که راننده یک ماشین سنگین باشید؟ در جاده ها و آزادراه ها برانید وهمیشه  در راه باشید؟ شبیه ساز Towtruck Simulator 2015 یک تجربه بی نظیر از رانندگی با ماشین سنگین را برای شما به ارمغان می آورد به طوریکه لذتی بی نظیر در شما ایجاد خواهد شد.شما در این بازی باید ماموریت های محوله را به خوبی انجام داده و امتیاز کسب کنید و برای ارتقا ماشین خود استفاده کنید.

شما در این بازی باید با ماشین خود ماشین های خراب شده در کنار جاده را حمل کنید ، ماشین هایی که دزدیه شده اند و پلیس پیدا می کند را به پارکینگ منتقل نمایید و ماموریت هایی از این قبیل را به سرانجام برسانید تا امتیازات مربوطه را جمع کرده و برای بهتر شدن امکانات و قدرت ماشینتان استفاده کنید.شما باید در جاده بروید و برانید و به دنبال ماشین های بگردید که غیرقانونی پارک شده اند تا آن ها را به پارکینگ منتقل کرده و امتیاز بگیرید.

در این بازی که از گیم پلی بسیار خوبی برخوردار می باشد ، گستره شهرهای موجود و جاده های قابل دسترسی بسیار زیاد بوده و شما به راحتی می توانید امتیازات زیادی را کسب کنید.  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید