ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود TransOcean The Shipping Company – بازی شبیه ساز کشتیرانی و حمل و نقل دریایی

TransOcean The Shipping Company بلیط شما برای ورود به دنیای حمل و نقل دریایی و کشتیرانی است. شما قادر هستید در این بازی کشتی های تجاری مدرن برای خود بسازید و در 7 دریای جهان به جنگ برای زنده ماندن بپردازید. در این بازی زمان پول شماست و اگر آن را از دست دهید شاید دیگر هیچوقت نتوانید آن را جبران کنید. شما باید کنترل کشتی ها را در زمان ورود و خروج از بندر گاه به دست بگیرید که کشتی های شما به درستی بار گیری کنند. شما در این بازی 55 تا از بزرگترین و بهترین بندر گاه های جهان را در کنترل دارید و میتوانید به بهترین نحوه ممکن از آنها استفاده ببرید. یکی از این بندر گاه ها را به عنوان بندر گاه اصلی انتخاب کرده و بر روی بقیه بندر گاه های نظارت می کنید. هر بندر دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد پس شما باید هنگام انتخاب تمام شرایط را در نظر بگیرید. در این بازی 20 نوع کشتی مختلف وجود دارد که شما هر قدر که بتوانید امتیاز و پول بیشتری جمع آوری کنید میتوانید بهترین کشتی ها را هم از آن خود کنید.

حال آیا شما خطر های دزدان دریایی را به جان می خرید؟ آیا در طوفان های سهمگین به حرکت خود ادامه می دهید و آیا شما کوتاه ترین مسیر را از طریق کانال سوئز انتخاب می کنید ؟؟ این ها همه بستگی به خودتان دارد. در کل بگوییم که این یک بازی جالب و هیجان انگیز دیگر در سبک شبیه ساز می باشد که مدت ها شما را سرگردان و حیران خود می کند.

ویژگی های بازی TransOcean The Shipping Company :
– مدیریت پیچیده و ایجاد چالش بسیار در بازی
– دارای بیش از 55 بندر مختلف
– دارای 20 مدل کشتی مختلف
– دارای قابلیت بازی به صورت آنلاین که شما خود را با دیگر بازیکنان سراسر جهان مقایسه کنید
– و…  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید