ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

کنترل و یافتن عیب های گرامری در متون توسط Grammar Check Anywhere 2009

شاید شما نیز در دسته کاربرانی باشید که با توجه به نیازهای مختلف خود در اینترنت نیازمند گفتگو با افراد خارجی باشید و این کار را به وسیله نرم افزارهای مختلف گفتگو انجام می دهید و یا ممکت است شما تایپ متون انگلیسی را به صورت گسترده انجام دهید و یا این کار را به صورت غیر حرفه ای و برای رفع نیازهای شخصی خود به انجام رسانید. لازمه انجام چنین عملی دانش زبان انگلیسی می باشد زیرا اکثر کاربران خارجی از این زبان برای گفتگوهای خود استفاده می کنند و یا خوانندگان متون شما تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارا باشند. کاربران فارسی زبان امروزه با زبان انگلیسی آشنایی داشته و اکثریت آنان نیز بر آن تسلط کاملی دارند. اما حتی افراد حرفه ای نیز گاهی دچار اشتباهات سهوی می شوند و در هنگام نوشتار با مشکلات فراوان املایی روبه رو هستند. صحبت به زبان دوم همیشه راحت تر از نوشتن آن می باشد و دلیل بروز چنین مشکلاتی همین موضوع می باشد. بیشتر کاربران برای رفع این مشکل خود از دیکشنری های موجود کامپیوتری بهره می گیرند. بدین شکل که با استفاده از نرم افزار ترجمه و مقایسه کلمه مورد نظر با کلمه نوشته شده توسط خود سعی در خطایابی جملات خود دارند که این کار بسیار زمان بر می باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید مشکلات املایی خود را در هنگام گفتگوها و یا تایپ متون کشف و برطرف نمایید.

 

Grammar Check Anywhere نام نرم افزاری می باشد که شما به کمک آن می توانید کلماتی که به صورت اشتباه در گفتگوها و متن های تایپ شده که خود که در اختیار دیگران قرار می دهید را اصلاح نمایید. این نرم افزار برای برنامه های گفتگوی اینترنتی و بسیاری دیگر از نرم افزارها و محیط های نگارش متنی از جمله Windows Vista & XP , Email , Outlook Express & Outlook , MSN Explorer Hotmail , AOL , Windows Mail , Yahoo Mail , Incredimail , Eudora , Notepad , WordPad , Word , Excel , PowerPoint , Internet Explorer , Publisher , Instant Messengers , MS Access , Skype , Web و دیگر نرم افزارهای ویندوزی  طراحی شده است. این برنامه با کنترل کلمات نوشتاری شما در هنگام بروز اشتباه املایی آن را به شما گزارش می دهد و املای صحیح آن را برای شما به نمایش در می آورد و کاربر با یک کلیک می تواند کلمه درست نوشته شده را با کلمه اشتباه تعویض کند. این نرم افزار محصولی از شرکت Holbrook می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– قابلیت کنترل کامل کلمات انگلیسی و رفع مشکلات املایی

– نمایش کلمه صحیح جایگزین در یک منوی فوری و جایگزینی آن با کلمه اشتباه تنها با یک کلیک

– قابلیت غیر فعال نمودن نرم افزار در مواقع غیر لزوم

– پشتیبانی از نرم افزارهای مشهور گفتگو مانند   Yahoo Messenger, Skype, Miranda IM

شما هم نظر خود را ارسال کنید