ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود TwistedBrush Pro Studio 23 – نرم افزار نقاشی دیجیتال

TwistedBrush Pro Studio نرم افزاری گرافیکی دارای بیش از 5000 قلموی طراحی به همراه قابلیت ویرایش کامل براش ها می باشد. این نرم افزار گزینه ای مناسب برای نقاشی دیجیتال، ویرایش عکس و تمامی اشکال هنرهای دیجیتال است.
امکانات نرم افزار TwistedBrush Pro Studio :
– لایه ها و شفافیت : TwistedBrush Pro Studio از لایه ها و قابلیت شفافیت به همراه تمامی حالت های استاندارد ترکیب لایه ها به علاوه حالت های خاص میکس که جای دیگری نمونه آنها را مشاهده نمی کنید، پشتیبانی می کند.
– ماسک : پشتیبانی حرفه ای از ماسک ها برای محافظت از لایه اصلی از دیگر امکانات TwistedBrush Pro Studio می باشد. ابزار Magic Wand برای ساخت ماسک و ابزار قلمو می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
– همانندسازی : با استفاده از قلموی همانند ساز در TwistedBrush Pro Studio می توانید تمامی عملکردهای استاندارد همانندسازی روی عکس را در اختیار داشته باشید.
– ردیابی کاغذ : یک راهنما برای نقاشی که به شما امکان مشاهده عکس زیر عکس فعلی را می دهد. این قابلیت برای استفاده از براش های Cloning کاربرد مناسبی دارند.
– فرمت های عکس پشتیبانی شده TwistedBrush Pro Studio عبارتند از JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF, EMF.
– پشتیبانی از نقاشی با تبلت : تجربه نقاشی و طراحی حرفه ای روی تبلت به همراه دقت بالای نمونه گیری از دیگر قابلیت های نرم افزار می باشند.
– موتور براش قدرتمند : شاید بتوان گفت TwistedBrush Pro Studio قدرتمندترین موتور ویرایش قلمو در بین تمامی نرم افزارهای گرافیکی را داراست.
– تصویر سازی 64bit : استفاده از 64bit اطلاعات رنگی برای هر پیکسل از طرح.
– فیلترهای پردازش عکس : بیش از 150 فیلتر پردازش عکس مختلف برای دستکاری تصاویر در نرم افزار موجود است.
– فیلترهای Lua Scrpt : GLUAS یک استاندارد در حال رشد برای استفاده از زبان برنامه نویسی Lua برای نوشتن فیلترهای پردازش عکس می باشد.
– مجموعه ابزارهای قدرتمند شامل ابزار انتخاب رنگ، پاک کننده براش، انتخاب، برش، جا به جایی، خط، چهارگوش، بیضی، گرادیان، ماسک چهارگوش، ماسک بیضی، Mask Wand، کشش تصویر، ابزار کپی، ابزار ارسال، متن، براش چرخش ، راهنمای نقاشی و ابزارهای تنظیمات براش و …
– پالت های رنگ متعدد و پالت رنگ های ترکیبی برای ساخت رنگ های دلخواه.
– بیش از 1000 براش.
– سازگار با پلاگین های استاندارد نرم افزار فتوشاپ.
ویرایش و دستکاری براش ها.

دانلود TwistedBrush Pro Studio :  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید

اکانت بازار