دانلود بازی ENDLESS LEGEND-RELOADED

افسانه خودت را بساز ! محدودیتی برای تو نیست.طلوعی دیگر در راه است و شما باید یک روز دیگر را شروع کنید و باید صنایع تولید کنند و همه چیز به راه خود ادامه دهند.علم پیشرفت می کنند ، پول ها جمع آوری می شوند و باید اینها کنترل شوند.سیاره زمین در یک آینده بسیار عجیب و افسانه ای توصیف می شود.ENDLESS LEGEND-RELOADED یک بازی افسانه ای و بسیار جالب که استراتژیک و کمی نقش آفرینی نیز می باشد.

شما وقتی در حال کشف رمز و رازهای سیاره زمین هستید متوجه می شوید که علاوه بر شما افراد دیگری نیز در زمین وجود دارند.شما حالا متوجه می شوید که در این زمین عجیب که شاید بتوان گفت آخرالزمانی است که تعبیر می شده است تنها نیستید ، افرادی هستند که مانند شما برای زنده ماندن باید تلاش کنند ، بجنگند و تسخیر کنند و این یعنی اتفاقات جدید که روبروی شماست.

شما شهر دارید ، سرباز دارید ، مردم وفادار دارید و شما باید برای زنده ماندن آنها تلاش کنید ، قدرت و جادو در اختیاز شماست تا بتوانید با استفاده از این ابزارها برای زنده ماندن خود ودیگران تلاش کنید ، شما قرار است کجا بروید؟ قرار است چه چیزی را پیدا کنید؟حقیقت چیست؟ حقیقت گل سرخی است که می ماند یا خون؟

از ویژگی های بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کاوش زمین ها و مناطق جدید برای خود و مردمان سرزمینتان ، شما در این بازی منطقه های جدیدی را پیدا می کنید که سرد و تاریک هستند و برای زنده ماندنتان باید از آنها استفاده کنید ، از منابع آنها بهره ببرید
– کشف ناشناخته ها ! از دیگر ویژگی های این بازی است که شما در حین کاوش ها ، با ناشناخته ها آشنا می شود ، موجوداتی که ندیده اید و شاید هم نخواهید دید ولی در این بازی با این ناشناخته ها باید زندگی کنید !
– باید از هر فرصتی استفاده کنید ! شما برای تکامل خود ، برای تکامل تمدنی که باید داشته باشید تلاش کنید ، از هر فرصتی استفاده کنید ، از معدن ها استفاده کنید ، از موجودات استفاده کنید ،تجارت کنید ، دیپلماسی را گسترش دهید تا بتوانید یک تمدن قابل قبول داشته باشید
– امپراطوری کنید و بجنگید ! شما در این بازی باید اصول جنگ را به درستی به کار ببرید ، از توانایی ها و سلاح ها به درستی استفاده کنید ، در امپراطوری خود قوانین خود را داشته باشید تا بتوانید به تمدن موردنظرتان برسید.

 

Download

  • پسورد:www.p30world.com
  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.