Desktop 360 دسکتاپی با قابلیت چرخش 360 درجه !

شاید شما نیز در دسته افرادی باشید که همیشه محیط دسکتاپتان بسیار شلوغ است. در هنگام کار با سیستم اقدام به اجرای چندین و چند نرم افزار و برنامه جانبی مختلف می کنید و پنجره مربوط به برنامه ها بر روی یکدیگر قرار می گیرند. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که محیط دسکتاپ خود را گسترش دهید؟ آیا تمایل دارید که تا بیشترین فضای گرافیکی را برای دسکتاپ خود محیا کنید تا دیگر بدین شکل پنجره ها بر روی یکدیگر قرار نگیرد و این گونه شلوغی ها برایتان رخ ندهد ؟

در این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که این توانایی را به شما می دهد.

 

360Desktop نام نرم افزاری می باشد که محیط دسکتاپ شما را به یک حلقه با قابلیت چرخش در 360 درجه تبدیل می کند. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن این توانایی به کاربر اجازه می دهد تا یک محیط دسکتاپ با فضای بیشتری در اختیار داشته باشد. شما می توانید پنجره های باز مربوط به برنامه ها را در کنار یکدیگر قرار داده و در صورت باز نمودن پنجره ای جدید با چرخاندن محیط دسکتاپ اقدام دسترسی به فضای خالی جدید نمایید. همچنین می توانید از سایت نرم افزار نیز اقدام به دریافت عکس های مخصوص به پشت زمینه دسکتاپ 360 درجه خود نمایید.

 

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.