ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

Desktop 360 دسکتاپی با قابلیت چرخش 360 درجه !

شاید شما نیز در دسته افرادی باشید که همیشه محیط دسکتاپتان بسیار شلوغ است. در هنگام کار با سیستم اقدام به اجرای چندین و چند نرم افزار و برنامه جانبی مختلف می کنید و پنجره مربوط به برنامه ها بر روی یکدیگر قرار می گیرند. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که محیط دسکتاپ خود را گسترش دهید؟ آیا تمایل دارید که تا بیشترین فضای گرافیکی را برای دسکتاپ خود محیا کنید تا دیگر بدین شکل پنجره ها بر روی یکدیگر قرار نگیرد و این گونه شلوغی ها برایتان رخ ندهد ؟

در این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که این توانایی را به شما می دهد.

 

360Desktop نام نرم افزاری می باشد که محیط دسکتاپ شما را به یک حلقه با قابلیت چرخش در 360 درجه تبدیل می کند. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن این توانایی به کاربر اجازه می دهد تا یک محیط دسکتاپ با فضای بیشتری در اختیار داشته باشد. شما می توانید پنجره های باز مربوط به برنامه ها را در کنار یکدیگر قرار داده و در صورت باز نمودن پنجره ای جدید با چرخاندن محیط دسکتاپ اقدام دسترسی به فضای خالی جدید نمایید. همچنین می توانید از سایت نرم افزار نیز اقدام به دریافت عکس های مخصوص به پشت زمینه دسکتاپ 360 درجه خود نمایید.

 


شما هم نظر خود را ارسال کنید