ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید
ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

Alchemy Mindworks Animation Workshop v2.0a26 ابزاری قدرتمندبرای ساخت تصاویر و عکس های متحرک

امروزه تمامی سایت ها و صفحات اینترنتی پر شده است از تبلیغات در زمینه های مختلف و بنرهای گوناگون و جذب کننده ، تبلیغات متنی و … . افرادی نیز که در اینترنت دارای وبلاگ ، وب سایت می باشند از مهمترین کارهایی که انجام می دهند ساخت بنرهای تبلیغاتی برای تبلیغات و جذب بازدید کننده برای صفحه شخصی خود می باشند . تبلیغات بخش وسیعی از اینترنت را به خود اختصاص داده و جایگاه ویژه ای را در میان کاربران برای خود باز کرده است. حال شیوه تبلیغ نیز در این زمینه بسیار مهم است. چگونگی ساخت بنرها و عکس های تبلیغاتی و … . مهمترین شیوه تبلیغ ساخت بنرهای متحرک است که در اکثر سایت حتی در همین سایت نیز قابل مشاهد می باشد. همچنین می توان عکس های متحرک دیگری را نیز مشاهده نمود که با فرمت هایی همانند فرمت GIF بر روی وب سایت ها قرار دارند و در حال نمایش یک موضوع می باشند.

در این مطلب نرم افزاری را در زمینه ساخت این گونه تصاویر به شما معرفی می کنیم.

 

Alchemy Mindworks Animation Workshop نرم افزاری قدرتمند در زمینه ساخت تصاویر و عکس های متحرک می باشد. به کمک این نرم افزار قدرا خواهید بود تا در زمانی کوتاه اقدام به ساخت بنرهای زیبا و متحرک نمایید. قابلیت کنار هم قرار دادن متن ها و عکس ها به راحتی در اختیار شما می باشد. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت هایی همچون توانایی استفاده از عکس های JPG, PCX, GIF, BMP, TGA و PNG ، قابلیت استفاده از فایل های تصویری همانند AVI, GIF, MOV و MNG و … می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت Alchemy Mindworks می باشد .

 

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:

– ساخت و ویرایش بنرها ، دکمه ها ، عکس های متحرک و تمامی تصاویر متحرک با فرمت GIF

توانایی قرار دادن عکس ، شکلک ، متن و … در تصاویر

– توانایی قرار دادن اشکال هندشی مختلف درون تصاویر

شما هم نظر خود را ارسال کنید