هزاران فیلم و سریال و انیمیشن در هماهنگ
دانلود ABSoft Neat Video v3.4 CE for Edius Pro 7 – پلاگین کاهش نویز ویدیو مخصوص نرم افزار Edius

ABSoft Neat Video نام پلاگینی برای کاهش نویز فیلم ها و تصاویر ویدیویی مخصوص نرم افزار Edius می باشد. همچنین شما می توانید با استفاده از این نرم افزار فیلتر های مختلفی را بر روی ویدئو های خود اعمال کنید. حذف نویز های تصویری , تغیر در نور , رنگ , کنتراست و … را می توان با نرم افزار ABSoft Neat Video تجربه کرد.
این نرم افزار نویز تصاویر ویدیویی را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهد که مسلمأ انجام اینکار موجب افزایش شفافیت تصاویر و زیباتر شدن آنها خواهد شد.
این پلاگین می تواند برای حذف نویز های صوتی ناشی از سر و صدای تولید شده در هنگام تصویربردای دوربین های دیجیتال و نویز های تصویری بصورت نقاط ریز در ویدیوهای آنالوک و دیجیتال تاثیر گذار باشد. یکی از بهترین ویزگی های این برنامه امکان ویرایش ویدئو های ضبط شده توسط دوربین های آنالوگ و دیجیتال می باشد که موجب محبوبیت بیشتر این نرم افزار می باشد. تغییر اساسی در این نسخه از پلاگین شامل بهبود در رندر پروژه های Edius و کاهش زمان رندر تا 45% کوتاه تر می باشد.

 • پسورد:www.p30world.com

3 دیدگاه برای نوشته “دانلود ABSoft Neat Video v3.4 CE for Edius Pro 7 – پلاگین کاهش نویز ویدیو مخصوص نرم افزار Edius” ارسال شده است

  1. علی says:

   با سلام و عرض ادب و احترام و تشکر از اشتراک این نرم افزار
   من با دموی این نرم افزار کار کردم ، در ادیوس 7 خیلی خوب عمل می کنه .
   به خاطر دمو بودن ، یک مستطیل سبز روی تصویر می آد و این فیلتر تمام صفحه رو پوشش نمی ده .
   چطور می شه این نرم افزار رو کرک کرد ؟

شما هم نظر خود را ارسال کنید