ملودیفای (Melodify) رسانه پخش و دانلود آهنگ‌های جدید




ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.
مزایای ملودیفای
دسترسی به ملودیفای در تمام پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز
صفحه اختصاصی جستجو هوشمند با کمک هوش مصنوعی
میکس ها و پادکست های متنوع در سبک ها و مودهای مختلف
پخش و دانلود آهنگ با سه کیفیت 320-160-96
هزاران پلی لیست اختصاصی و بسیار متنوع در سبک ها
مجموعه ای کامل از آهنگ های محلی
امکان مشاهده متن همزمان آهنگ
لینک دانلود مستقیم ملودیفای : نسخه ویندوز

دانلود Easypano Tourweaver Professional 7.98.181016 – نرم افزار ساخت تور مجازی و پانوراما

دانلود Easypano Tourweaver Professional

Easypano Studio مجموعه نرم افزاری برای ایجاد تور مجازی و تصاویر پانوراما می باشد. این مجموعه شامل دو نرم افزار Panoweaver ,Tourweaver که با بکارگیری از قابلیت HTML5 و Flash امکان ساخت تورهای مجازی و تصاویر Panorama را فراهم می سازند.

نرم افزار ساخت عکس پانوراما – Panoweaver :
نرم افزاری کارپسند بوده که نه تنها از آن به عنوان یک نرم افزار حرفه ای چسبانیدن تصاویر به یکدیگر استفاده می کنند بلکه یک ابزار حرفه برای تولید panorama بحالت فلش کاربرد دارد. این نرم افزار بطور خودکار با پشتیبانی هر نوع فرمت تصویری آنها را به یکدیگر چسبانیده و برای شما یک تصویر 360 درجه کامل تولید می کند. از قابلیت های این نرم افزار می توان به پشتیبانی چسبانیدن 300 تصویر به یکدیگر ، خلق HDR ، امکان چسبانیدن دستی با تعیین نقاط و… اشاره نمود.

نرم افزار ساخت تور مجازی – Tourweaver :
نرم افزاری برای تولید تورهای مجازی بوده که با پشتیبانی از موتور Flash 11 Player ، ابجکت های سه بعدی ، نمایش نقشه گوگل ، تورهای چند زبانه این امکان را برای شما فراهم می س/NB/KAزد. در نسخه جدید این نرم افزار امکان اشتراک گذاری بروی شبکه های اجتماعی و همچنین تولید تور های مجازی HTML5 برای دستگاه های همراه iPhone , iPad موجود می باشد.

دانلود Easypano Tourweaver Professional :






  • پسورد:www.p30world.com

شما هم نظر خود را ارسال کنید