دانلود رایگان بازی کامپیوتری
اتوماسیون فعالیت های اینترنتی با نرم افزار هوشمند IOpus iMacros v6.60

بسیاری از کاربران امروزه به دنبال نرم افزارهایی می باشند تا به وسیله آن ها قادر به تسریع امور مختلف و جلوگیری از تکرار یک موضوع کاری باشند ، نرم افزارهایی که به وسیله آن ها کاربران قادرند تا دستواتی را مشخص نموده و نرم افزار نیز اقدام به انجام این دستورات نماید. در بسیاری از نرم افزارها به این ویژگی Macro گفته می شود. بدین صورت که کاربری یک عمل را یک بار انجام می دهد و در حین این که عمل مربوطه انجام می شود نرم افزار نیز در حال ضبط عملکرد کار سیستم ، صفحه کلید ، موس و … می باشد و بدین شکل می توان یک عمل را ثبت نمود تا در دفعات بعدی نرم افزار با استفاده از رخدادهای ضبط شده آن را به صورت خودکار انجام دهد.

در این مطلب شما را با یکی از این نرم افزارها که علاوه بر این ویژگی از امکانات دیگری نیز برخوردار می باشد آشنا می سازیم.

IMacros  نام نرم افزاری در این زمینه می باشد که علاوه بر ویژگی یاد شده در بالا قادر به انجام امور مختلف دیگری نیز می باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به قابلیت استخراج اطلاعات از صفحات وب اشاره نمود ، بدین صورت که کاربر با مشخص کردن یک عبارت که در یک وب سایت در مقابل آن نوشته ای قرار دارد ، برنامه را طوری تنظیم می کند که تمامی نوشته های موجود در مقابل این عبارت در این وب سایت را کپی و در داخل یک فایل جدید و در مقابل عبارت مشخص شده توس خود شما به صورت منظم قرار دهد. همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به ابزار تست برنامه های تحت وب نیز اشاره نمود که کاربران و برنامه نویسان وب قادرند به کمک این نرم افزار قسمت های مختلف برنامه های تحت وب خود را مورد بررسی ( با استفاده از روش هایی همچون آزمون و خطا ) قرار دهند.

دیگر ویژگی این نرم افزار ابزار مدیریت بر رمزهای عبور می باشد. به کمک این بخش کاربران قادر به مدیریت رمزهای عبور خود در وب سایت های مختلف می باشند. این نرم افزار کاربردی یکی از تولیدات شرکت iOpus می باشد.

Download

  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی پی سی ورلد
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید

پاسخ را به عدد وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.